چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

گزارش کامل برنج چوبر در رسانه ملی
گرفتن پرینت
کد خبر: 8038  |   تاریخ انتشار:10 نوامبر 2017   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

به گزارش چوبر نیوز، این گزارش که به همت همکاری صمیمانه آقای حمزه طهماسبی و مهندس ماهر طهماسبی با اجرای علیرضا شوکتی، تابستان امسال در چوبر تالش تهیه و در ۸ نوبت متوالی از رسانه ملی پخش شده و در حال پخش است.

در این گزارش که به ظرفیت های تولید برنج در چوبر تالش اشاره دارد، ابتدا آقای حاج التفات یکدل در یک کادر زیبا در کنار آقایان کاویانی مدیر خبر و اطلاع رسانی شبکه ایران کالا و علیرضا شوکتی گزارشگر شبکه، ضمن معرفی خود به ظرفیت تولید و میزان اشتغالزایی آن در منطقه اشاره کرد و سپس فیض الله صفرزاده از مدیران فرهنگی تالش که خود به کار کشاورزی نیز مشغول است، نسبت به کمبود آب منطقه و تبدیل اراضی شالیزارها به باغات کیوی سخن گفت.

در ادامه برنامه و با معرفی آقای طهماسبی گزارشی از بالا محله چوبر و ساحل چوبر تهیه شد که صبح روز بعد نیز آقایان حاج ارسلان دشتی پور، از مضرات برنج وارداتی و صدمات آن به کشاورزی منطقه گفتند که در ادامه آقای میکائیلی فروشنده برنج ایرانی و خارجی با تشابه برنج ایرانی به ادکلن فرانسوی از بوی مطبوع و مزه برنج ایرانی و بخصوص برنج گیلان و چوبر گفتند.


پایان بخش گزارش برنج چوبر به فروشگاه بزرگ برادران حسن پور اختصاص داشت که در آن آقای طهماسبی بعنوان خریدار و آقای حسن حسن پور تهیه و تولید کننده عمده برنج چوبر با ذکر جزئیات و معرفی کلیه محصولات بعمل آمده از برنج در خصوص دسترسی بینندگان تلویزیون به برنج ممتاز گیلان و چوبر پرداختند.

زحمت تصویربرداری این گزارش ۱۰ دقیقه ایی از برنجکاران چوبر را آقای ایوب احمدی از سازمان صدا و سیما و همچنین آقای خرم لازم از هنرمندان بنام منطقه تقبل کرده بودند که جای تقدیر و تشکر دارد.
تلاش و همکاری صمیمانه خانواده آقای طهماسبی در پذیرایی از گروه اعزامی شبکه ایران کالا و معرفی تولید کنندگان محلی، همواره مورد تقدیر مدیران بخش خبر و اطلاع رسانی شبکه تلویزیونی ایران کالا خواهد بود.
گروه اعزامی شبکه ضمن تقدیر و تشکر از مردم خونگرم و با محبت منطقه چوبر تالش، از همراهی رسانه ها و شبکه های پیام رسان محلی (کانالهای خبری، چوبر، چوبر نیوز،آوای چوبر و …) و همکار عزیزمان مهندس دبیری نیز تقدیر و تشکر بعمل می آورد.

http://iktv.io/1mk  لینک مشاهده گزارش تصویری از چوبر تالش


  1. شهرام گفت:

    بسیار گزارش عالی و خوبی بود. از اینکه چوبر را به دنیا مشان می دهید از شما بینهایت سپاسگزارم. مردم چوبر نیز قدر زحمات شما را می دانند. بازم سپاس

  2. مجید حسن پور گفت:

    عکس آخری عموم هستش و من همشون رو میشناسم

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876