چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

اجل که برسد همه ما رفتنی هستیم
گرفتن پرینت
کد خبر: 7004  |   تاریخ انتشار:10 آگوست 2016   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

photo_2016-08-10_11-24-00

به گزارش چوبر نیوز، از مرگ فراری نیست چرا که کوچک و بزرگ نمی شناسد و اجل که برسد همه ما رفتنی هستیم، اما گاهی وقتها مرگ نابهنگام جوانی که همگان از وی به نیکی یاد میکنند برای هر انسانی دردناک و ناگوار است.
کم نیستند جوانانی که ناکام در شهر ما از دنیا رفتند. ناصر حسین نعمتی، دوستگانی، مختارپور، پیرزاده و … از جوانان تحصیل کرده و مفید چوبر بودند که به ناگاه از بین ما پر کشیدند و سالهاست دیگر لبخند زیبا و چهره مهربانشان را ندیده ایم. روحشان شاد و یادشان گرامی.
اما یکسال نمیشود که مردم قدردان چوبر شاهد حادثه ایی ناگوار برای سرباز وظیفه رشیدی شدند که با لباس خدمت از بین ما پر کشید. سرباز وظیفه امین دهقان جوانی برومند و مودب و تحصیلکرده حقوق که تازه داشت پله های موفقیت را طی می کرد در سانحه تصادف به دیار باقی شتافت.

photo_2016-08-10_11-24-07

نقل است خاطره ای که مرحوم در دفتر خاطراتش نوشته بود با عنوان راز و نیاز باخدا :  “خدایا این دوران سربازی کاری کرده که بعضی وقت ها نمی توانم باتو در دردل کنم . خدایا کمک کن که از تو غافل نشوم ”
مهدی شوکتی یکی از دوستان نزدیک وی میگوید: ” ایشان پسری مامون ونمازخون بود وهمیشه در نماز جمعه شرکت داشت و در ماه رمضان همیشه در مسجد حضور داشت و این و به یقین می توانم بگم ایشان در شب های احیا تا صبح در مسجد حضور داشت و همیشه باخدای خودش خلوت می کرده و راز و نیاز می کرد و نماز و قرآن می خواند.”
“او پسری بود آرام  و متین  و همیشه به پدر و مادرش در کارهای کشاورزی  کمک می کرد  و این و به یاد دارم که به مادرش میگفت من اگه درسم تموم بشه و کارمند شوم خرج خانه رو من خودم میدم”

ضمن تسلیت به خانواده محترم دهقان و آرزوی شادی روح آنمرحوم، از آقای مهدی شوکتی که زحمت ارسال عکس و خاطرات آنمرحوم را کشیدند تشکر میکنیم.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876