چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

انصراف دکتر منصور یوسفی از انتخابات آتی مجلس
گرفتن پرینت
کد خبر: 9351  |   تاریخ انتشار:20 اکتبر 2019   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

به گزارش چوبر نیوز، دکتر منصور یوسفی یکی از چهره های مطرح و پرطرفدار منطقه تالش با صدور بیانیه ای از عدم کاندیداتوراش در انتخابات آینده مجلس خبر داد. او در بیانیه ایی که به خبرگزاریها ارسال شده دلیل انصراف خود را مشکلات شخصی و عدم آمادگی لازم عنوان کرده است. متن بیانیه وی بدین شرح است:

به نام خالق  پیدا و پنهان

که پیدا و نهان داند به یکسان

با عرض سلام و تشکر ویژه از مردم شریف و نجیب ۳ شهرستان تالش ، رضوانشهر و ماسال و با سپاس از همفکری و همراهی دوستان فرهیخته در مدت ۲ دوره حضور در عرصه انتخابات مجلس شورای اسلامی . از عزیزانی که به ویژه در این ماههای اخیر به منظور حضور مجدد حقیر در انتخابات مجلس چه به صورت حضوری یا با تماس های مکرر و یا با ارسال پیام هایشان ، ابراز محبت کرده و بنده را از لطف بی شائبه شان محروم نساختند ، صمیمانه تقدیر و تشکر می کنم . بسیار علاقمند بودم برنامه هایی که برای توسعه پایدار این سه شهرستان و کاهش مشکلات جوانان منطقه در ۲ دوره حضور در انتخابات نهم و دهم به سرانجام نرسانده بودم در این دوره عملی کنم ، ولیکن مشکلات شخصی و عدم آمادگی لازم ، مانع از حضور سوم در این دوره شد. از آنجایی که همواره سر تعظیم در برابر شعور بالای سیاسی اجتماعی مردم فهیم  و فرهنگ دوست تالشی فرود آورده ام ، هیچگاه سعی نکردم به دور از مسیر صداقت در مواجهه با مردم عزیزم گامی بردارم و شاید همین امر یکی از علل مهم عدم حضورم خواهد بود. امیدوارم بهترین تصمیم را خود مردم برای آینده ۴ سال خود و فرزندان شان بگیرند و انشاالله در موعد مقرر بنده هم در کنار مردم مهربان تالش بزرگ قرار خواهم گرفت . از صمیم قلب دوست تان دارم و سلامتی و تندرستی برایتان در کلیه مراحل زندگی آرزومندم . بهترینها در زندگی نصیب شما باد.

هرکه مارا یاد کرد ایزد مر اورا یار باد

هر که ما را خوار کرد از عمر برخوردار باد

هر که اندر راه ما خاری فکند از دشمنی

هر گلی از باغ وصلش بشکفد بی خار باد

ارادتمند و خاک پای مردم تالش همواره بزرگ – منصور یوسفی جولندان


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876