چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، تأمین، توزیع، تنظیم بازار:
شکر کیلویی ۳۴۰۰ تومان بین مردم عرضه می شود
گرفتن پرینت
کد خبر: 9028  |   تاریخ انتشار:07 مه 2019   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای از توزیع کالاهای اساسی ویژه ماه رمضان با نرخ مصوب و با تخفیف بین ۵ تا ۱۵درصد خبر داد.

به گزارش چوبر نیوز به نقل از ایرنا، امیرخسروفخریان رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای، درباره تدابیر فروشگاه‌های زنجیره‌ای برای ایام ماه مبارک رمضان گفت: بر اساس مصوبه کارگروه ستاد تنظیم بازار قرار است کالاهای اساسی از جمله شکر، برنج، روغن مصرف خانوار، خرما، گوشت منجمد گوساله، مرغ منجمد و مرغ گرم در این ایام در فروشگاه‌های زنجیره‌ای عضو این اتحادیه عرضه ‌شود.
وی ادامه داد: همچون گذشته در اجرای هماهنگ سیاست های دولت در ساماندهی و ایجاد آرامش و ثبات در بازار به خصوص ایام رمضان گام بر می داریم.
به گفته خسروفخریان، تناژ تخصیص یافته صرفا برای شهر تهران از سوی ستاد تنظیم بازار برای توزیع در فروشگاههای زنجیره ای به میزان شکر هزار تن و برنج ۱۳۰۰ تن است که فرآینده جذب این دو قلم کالا شروع شده است.
رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره ای تاکید کرد که قیمت گذاری بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار خواهد بود.
فخریان با اشاره به اعمال تخفیف های ویژه کالاهای اساسی برای تقویت توان خرید و بهبود سبد کالای مصرف کنندگان در ایام ماه رمضان افزود: کالاهای اساسی با تخفیف هایی بین ۵ تا ۱۵درصد در فروشگاه های عضو این اتحادیه در سراسر کشور عرضه می شود. همچنین جشنواره های متنوع زیادی در این ایام در نظر گرفته شده است.


وی در ادامه افزود: در راستای صیانت از حقوق مصرف کننده بازرسی را تشدید کرده‌ایم و هموطنان نیز در صورت مشاهده تخلف احتمالی، می توانند شکایت خود را به این اتحادیه اعلام کنند.
فخریان با اشاره به رسالت فروشگاه‌های زنجیره‌ای در ایجاد آرامش و ثبات در بازار گفت: این امر تا کنون به واسطه توزیع یکنواخت و دسترسی آحاد جامعه به انواع کالاها محقق شده است و اعضای اتحادیه همواره در این مسیر حرکت می‌کنند. اما با توجه به تغییر مداوم قیمت ها، گاهی تامین برخی اقلام کالایی با مشکل مواجه می شود.
به گفته وی ساعات کاری فروشگاه های زنجیره ای مطابق با ادوار گذشته است.
به گزارش ایرنا، طبق اعلام مسعود بصیری، مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، تأمین، توزیع، تنظیم بازار و ذخایر راهبردی وزارت جهاد کشاورزی با تصمیم اعضای ستاد تنظیم بازار قرار است در کشور ۳۰ هزار تن برنج با قیمت ۷۴۰۰ تومان تومان عرضه شود.
همچنین شکر به صورت فله‌ای و با قیمت کیلویی ۳۴۰۰ تومان برای مصرف‌کنندگان در بخش‌های مختلف عرضه خواهد شد.
قیمت مرغ کیلویی ۱۱هزار و ۵۰۰ تومان و ‏گوشت منجمد ۳۱ هزار و ۵۰۰ تومان خواهد بود.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876