چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

گزارش کوتاه زندگی یکی از جنگل نشینان منطقه چوبر تالش بنام “عمو رجب”
گرفتن پرینت
کد خبر: 8648  |   تاریخ انتشار:08 ژانویه 2019   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

به گزارش چوبر نیوز، سفر به گیلان در چهار فصل سال زیبا و خاطره انگیز است بخصوص اگر این سفر به مناطق جنگلی و بکر باشد. در این مستند گزارش کوتاه زندگی و درآمد یکی از جنگل نشینان منطقه چوبر تالش بنام “عمو رجب” به تصویر کشیده شده است.

برای دیدن این گزارش مستند، روی لینک زیر کلیک کنید : “گزارش شوکتی از سرزمین سبز چوبر تالش

این گزارش در شبکه تلویزیونی ایران کالا به همت مدیر پشتیبانی و تولید (آقای بختیاری) و همچنین شهردار شهر ساحلی چوبر (مهندس قلی پور)  و همکاری صمیمانه مردم منطقه چوبر تالش تهیه شده است.

شبکه تلویزیونی ایران کالا به مدیریت دکتر زابلی زاده، یکی از مدیران توانمند و موفق سازمان صدا و سیما که خود از بنیانگذاران شبکه تلویزیونی خبر بوده است در جهت حمایت از کار و سرمایه ایرانی فعالیت می کند و در این راستا تاکنون بیش از ۳ هزار گزارش مستند از فعالیت بنگاههای اقتصادی کوچک و متوسط در قالب گزارش آگهی، چانچو، تریبون و … تولید و پخش کرده است. همچنین این شبکه با پخش اخبار (خبرآگهی) و برنامه های گفتگو محور (بارکد) و آموزشی با عنوان “وقت کار” و … سعی در ارایه اطلاعات تاثیرگذار در جهت رونق کسب و کار و رفع موانع و چالش های پیش روی تولید کنندگان است.

 


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876