چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
موضوع انشاء:
تابستان امسال را با قطعی برق چوبر چطور گذراندید؟
گرفتن پرینت
کد خبر: 7897  |   تاریخ انتشار:18 آگوست 2017   |   نویسنده: علیرضا دبیری

به گزارش چوبر نیوز

مقدمه: آقا اجازه  دیشب شروع به نوشتن انشاء کردم ولی باز هم مثل شب های قبل برق رفت پس اگر انشایم بد خط و بی محتوا است ببخشید چون برق نبود.
اما فک کنم آدم هایی که آنرا میسازند آدم های بدی باشند، چون دیشب که برق رفت داداشم حموم بود داد زد و گفت اه باز این برق …. قطع شد که.
بعد از ظهرا که اکثرا برق نداریم انقدر گرم میشه که بخار پز میشیم،چندروز پیش امیر اینا خونمون بودند و امیر گفت که یک شب خواب دیده به بهشت رفته اونجا ادیسون رو دیده که داشته با یاماها ۸۰ تک چرخ میزده  خیلی خوش و خرم بوده، ادیسون به امیر گفته که  تمام دست اندر کاران برق را دعا و در آخرت شفاعتشون میکنه  من از اینجا نتیجه گرفتم که آدم هایی که برق را می سازند آدم های خوبی هستند.
بنظر من برق ساختن زیاد هم دنگ و فنگ ندارد آخه وقتی اقدس خانوم اومده بود خونمون هی میگفت دخترم چشماش برق داره منم همونجا تصمیم گرفتم آینده دختر اقدس خانوم  خواستگاری کنم و از چشم رعنا برق به خارج  و روستاهای دور افتاده صادر کنم اگه تهش چیزی موند یک سیم هم به خونه خودمون بکشم.
نتیجه گیری : ما از این انشاء نتیجه میگیریم که برادر من آدم بی ادبی است چون نوشتن انشای من تمام شده اما او هنوز در حمام دارد به آنهایی که برق را قطع میکنند فحش می دهد .

مسئولین بررسی نمائید جناب شهردار،اعضای شورای شهر گرامی چرا باید هر روز برق شهر چوبر قطع گردد؟
اعضای عزیز شورای شهر شعار های انتخاباتی را که فراموش نکرده اید؟ یکم بفکر رفاه حال مردم باشید.


دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876