چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
افتخاری دیگر برای جامعه علمی کشور:
دکتر بهرام قلمی به درجه استادی رسید
گرفتن پرینت
کد خبر: 7873  |   تاریخ انتشار:27 ژوئن 2017   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

به گزارش چوبر نیوز، همزمان با شادمانی عید پربرکت فطر، دکتر بهنام رزاق منشی چوبر یکی از اساتید برجسته کشور در دانشگاه آزاد اسلامی، خبری را به سایت چوبر نیوز اعلام کرد که نه تنها برای عوامل سایت که برای جامعه علمی کشور و بخصوص منطقه تالش (چوبر) خبری بسیار خوشحال کننده و افتخار آفرین بود.

وی در این خبر که با تبریک صمیمانه و خالصانه همراه بود نوشته است: “دوست عزیزم جناب دکتر بهرام قلمی ارتقا درجه استادی را به جنابعالی تبریک عرض می نمایم انشااله در سرتاسر زندگی نیز موفق باشید.”

دکتر بهرام قلمی از افتخارات علمی کشور است که دکترى تخصصی شیمی فیزیک دانشگاه شهید بهشتی را داشته و هم اکنون مدیر گروه شیمی پردیس بین الملل،مدیر گروه و استاد شیمی دانشگاه گیلان است.

لازم به ذکر است که فرزندان وی نیز با مدرک دکترا در دانشگاه امیرکبیر و دانشگاه صنعتی شریف در حال تحصیلند.

میریت تیم رسانه ای چوبر و جامعه علمی منطقه با افتخار ضمن تبریک به دکتر بهرام قلمی و خانواده علمی ایشان توفیق روز افزون وی را از خداوند خواستار بوده و تقدیر و تشکر ویژه از دیگر افتخار علمی چوبر “دکتر بهنام رزاق منشی” را دارد.

 


برچسب‌ها:
  1. Seyed armin ghafari گفت:

    انشاله به درجات بالاتر برسند.وموفق و موعید باشن

  2. مرکام گفت:

    سلام میشه لطف کنید اسامی اساتید شیمی تجزیه در مقطع دکتری این دانشگاه رو‌بفرمایید؟

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876