چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

جوابیه یکی از اعضای شورای شهر نسبت به گلایه یکی از کارکنان شهرداری چوبر
گرفتن پرینت
کد خبر: 7469  |   تاریخ انتشار:20 ژانویه 2017   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

در خصوص فرمایشات عزیزی از پرسنل شهرداری چوبر که ابراز گلایه کرده بودند اعلام میدارم بدون هیچ عذر و بهانه ای حق با پرسنل شهرداری بوده و کلیه اعضای شورای شهر در این خصوص باید پاسخ گو باشند و بنده نیز در هر جاومکانی که بخواهند حاضر به پاسخ گویی می باشم.
در خصوص مصاحبه انجام شده توسط اینجانب اگر دقت شود در متن مصاحبه دغدغه من عقب افتادگی حقوق معوق بوده است و اشاره به پرداخت در روزهای آینده را نداشته ام در عین حال در ادامه اشاره به وظیفه خود و اعضای شورا جهت وصول مطالبات اشاره داشته ام.
به دوست عزیز و پرسنل محترم شهرداری که ظاهرا از اقوام نزدیک برخی اعضای شورا شهر می باشد اعلام میدارم که بعد از دیدار با فرماندار محترم شهرستان تالش که وظیفه خود دانسته و جهت عرض تبریک به خدمت ایشان رفته بودم دست و پنجه هایم به لطف این عزیزان سالم می باشد و جهت دیدار با فرماندار دست و پنجه کسی نمی شکند.
به لطف خداوند و مدیریت سرپرست محترم شهرداری چوبر حقوق ها در ماههای گذشته پرداخت شده و معوقه ها از زمان شهردار سابق و دوست این عزیزان باقی مانده است.
لذا لازم میدانم به این دوست عزیز متذکر شوم که پرداخت حقوق با ریاست شورا نبوده و اگر بحثشان مربوط به تخلفات می باشد که در شورا پست ها و سمت ها معنایی ندارند و این اکثریت و اقلیت است که باعث بروز تخلفات می شود.
ضمن پوزش از همشریان عزیزم دوست دارم اعلام بدارم اگر می بینند شهردار شهرشان تخلف می کند بدانند اکثریت شورای شهرشان متخلف بوده و شرایط فعلی را پذیرفته اند.
در آخر پیشنهاد آن دارم تا اعضای محترم شورای شهر چوبر با تصویب تخفیف ۲۵درصدی بدهی های همشهریان به مناسبت دهه مبارک فجر با پرداخت آن تا پایان سال ۱۳۹۵هم جهت خدمت رسانی به مردم قدمی برداشته هم با وصول مطالبات جهت پرداخت هرچه سریعتر حقوق معوقات اقدامات لازم صورت گیرد.

ارادتمند شما قلی پور


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876