چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

من به همه و دغدغه های همه رای می دهم
گرفتن پرینت
کد خبر: 6342  |   تاریخ انتشار:04 ژانویه 2016   |   نویسنده: احد پرستار

471340_orig_0

چوبر نیوز 1 چوبر نیوز – احد پرستار، من مردم شناسی را می دارم دوست. می دانید که احتیاط در تمامی امور مثلاً رانندگی امری ضروری است و شرط عقل. به عنوان کسی که در غیبت اساتید در کلاس درس مربی بوده ام احتیاط در تدریس را هم دوست دارم. یک ایشان می شناسم که اهل احتیاط است در رانندگی ایشان گردش به چپ و راست هم از همین روی صورت می گیرد. در مراودات بین شناسندگان ایشان می شود از علاقه وافر به هوای معتدل را حدس زد. صاحب رستوران های ورشکسته را دوست ندارند و می گویند که ندانم کاری ها باعث شکست شده است. در مجلس نهمی که بنده حاضر بودم دیدم که از روی جبر به سوی پدربزرگ می روند که در حال بررسی علل ورشکستگی رستوران های منطقه بودند.

بنده بخاطر رعایت شرط عقل به ایشان رای می دهم

 

من علم اقتصاد را دوست دارم، مصاحبه جناب مسعود غنی زاده را هم دوست دارم ولی در کل از ایشان بیشتر خوشم می آید عدم عدول از اصول اعتقاد نداشتن به گل بنفشه، بسیار قابل تامل است. ایشان در برخی محافلی که هم هست و هم نیست با کلمه ATM شناخته می شوند، بنده هم که به کلمات اختصاری شناخت نابجایی دارم از تفکر در این مورد به شدت می پرهیزم. ایشانیان علاقه ی شدیدی به پیشوند به حج رفتگان را دارند. ایشانیان را دوست و همفکر خود می دانم و می دوستمشان.

من به خاطر علم اقتصاد به ایشان هم رای می دهم

 

در این ایام پر تب و تاب من دیگ را برای پختن آش پشت پا دوست دارم آشپزی ام افتضاح است ولی آشپزی ایشان بد نیست تا آنجا که مشتریان خاص و دست به نقدی دارد گرچه تجربه ی ورشکستگی رستورانش در تاریخ جای گرفته است ولی ایشان در صدد بازسازی و راه اندازی مجدد رستورانشان هستند تنها مشکلی که هست نبود دیگ مناسب برای طبخ است. هر از چند گاهی به شکار عقاب می رود و سعی در زنده نگه داشتن آنها دارد. عقاب در قفس را دوست ندارم.

بنده به خاطر توجه داشتن به مشتریان خاص به ایشان هم رای می دهم

 

من با ورزش رابطه ی خوبی دارم مخصوصاً شاخه ی رزمی و در ورزش های رزمی حرکات فنون بالا تنه مخصوصاً فنون گردن را با علاقه ی دو چندان رصد می کنم حال شنیده ام که ایشان این فنون را خوب اجرا می کنند، ایشان طرفدارانی دارند که در سکو های ورزشگاه، مجامع عمومی و محافلی که هستند و نیستند، با جان و دل فریاد میزنند: ” ایشان ایشان” . طرفداران پر سر و صدایی دارند حال نمی دانم ایشان در آوردگاه چنان می نمایند که طرفداران می گویند.

من به خاطر علاقه به ورزش های رزمی به ایشان هم رای می دهم

 

من به سر صدا و تشویق علاقه زیادی دارم، البته نه برای خودم! دوست دارم دیگران را بخاطر شایستگی هایش ستایش کنم. راستی چراغ خانه ما نور ندارد ولی چراغ های شهر ایشان، طبق اصول خاصی نور معتدلی به هر زاویه با شدت عادلانه ای ساطع می کنند. منطق ایشان مورد تأیید همگان است و اگر بگوییم یک پنجم شصت انگشت، نقد بر ایشان وارد می باشد جفا کرده ایم، البته شاید شامل ایشانیانِ ایشان بشود. جشن و سرور و به پیشواز رفتن در مرام ایشانیانِ ایشان یک بار در یک پنجم شصت سال پیش سابقه اجرا دارد.

من به احترام دو دست در هم فشرده به ایشان هم رای می دهم

 

من با دوستم- که مسابقات اسب دوانی را دوست دارد- رابطه صمیانه دارم و او ایشان را می دوستد و می گوید که ایشان بسیار مهربان هستند و در زمینه مورد علاقه ی دوستم مهارت سخت بالایی دارند. کم و بیش از سخنان زیبای ایشان در فضاهای رسانه ای دیده و شنیده ام، بسیار شیرین بیان و خوش کلام هستند. توانمندی های ایشان همیشه نمره ۸۸ از صد گرفته است البته این را، دوستم می گوید و من نظری ندارم حتی به مجلس هم بروم رأی ممتنع خواهم داد.

من بخاطر دوستم به ایشان هم رای می دهم

 

من به مجالس رفتن را دوست نمی دارم ولی دفعاتی به همراه دوستان مجبور به حضور شده ام. نهمین مجلسی بود که حضور داشتم در مجلس حاضر متکلم و الوحده ای خوشرو و پر عشق حاضر بود که در آخر درد و دل های اطرافیان را با جان و دل نیوشیدند مثل این بود که به درد و دل های نوه های خودشان گوش می دهند. مدتی به گذشتن طی شد و جویای احوال نوه های ایشان شدم و متوجه شدم که همگی دچار انقباض خاطر و سایر اعضا و جوارح شده اند که شبیه پدیده ای بود که از پیروان دماگوگ کبیر به جای مانده بود. حتی سوپی که ایشان در دیگ بزرگ و نایابی که پس از اکتشافات خود یافته بودند، پخته شده بود دردی را درمان نکرد مگر عده ای. امید است پدربزرگ طبیب حاذقی بهر درمان شود و همگان را درمان کند و به فکر سرآَشپزی نباشد.

من بخاطر محبت و انسانیت به ایشان هم رای می دهم

 

من پرستارم و به عنوان همکار، پزشکان را می ستایم. پس از چهار سال گذشته دوباره بوی مهاجرت گنجشکان به مشام می رسد. صد البته کوچ پرستوها معروف تر است و در این جا بحث متفاوت است. بنده به وزارت کشور علاقه ی بسیار دارم همچنین به تقسیمات کشوری احترام خاصی می گذارم ولی گویا برخی ها با وزارت کشور مشکل دارند که جغرافیای شهر بنرهای سفارشی و کاستومایز را دچار تغییر می کنند البته بنده به دلیل مطالعه کم و سواد نداشته، فقط قصد دارم مورد محبت شما واقع شوم و اندکی از مصاحبت با شما مستفیض شوم.

بنده بخاطر پرستوی مهاجر با گنجشکان کوچ نمی کنم

 

بنده به منی که کلاً در این مطلب کلمه ی پر کاربردی بود

به دغدغه های خاک خورده این من رای نمی دهم

من به همه و دغدغه های همه رای می دهم

.


برچسب‌ها:
 1. ساناز حافظی گفت:

  من عاشق این نوشته هاتم آقای چوبری.
  نوشته هات منو یاد گابریل گارسیا مارکز میندازه بزرگوار….
  بسیار عالی و دلنشینه.

  • احد پرستار گفت:

   با عرض ادب خدمت شما
   بنده در حد مقایسه شدن با ایشان نیستم به هر حال
   ممنون از لطف شما!

 2. چوباری گفت:

  دقیقاً کجا کلمبیا؟

 3. nemati گفت:

  سلام و عرض خداقوت
  نوشته هایی با ادبیات زیبا و خواندنی داشتید ولی چه بسا حقیقت اند همه اینها…

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876