چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

میزان کمک مالی افراد عضو موسسه بستگی به خودشان دارد
گرفتن پرینت
کد خبر: 5450  |   تاریخ انتشار:08 اکتبر 2015   |   نویسنده: admin

 

 

 

1

به گزارش سایت چوبر نیوز، مدیر عامل موسسه خیریه انفاق مهر چوبر،ضمن تشکر و قدردانی از مردم فهیم شهر چوبر وعزیزان عضو در این نهاد خیریه که ماهیانه مبلغی را با نیت خیر به موسسه می پردازند،خواستار این شد که خانواده های محترمی که وسایل و پوشاکی را که مورد نیازشان نمی باشد وسالهاست در انباری یا کنج کمد جا گرفته اند ،درصورت تمایل به موسسه تحویل دهند تا به افراد نیازمند کمکی کرده باشند.

حسین نصرتی،با اشاره به مطلوب بودن برنامه ها و همایش های قبلی موسسه،دعوت از بازیگران و قهرمانان ورزشی را در آینده نیز خبر داد و  برگزاری مسابقات ورزشی به نیت خیر در شهر چوبر از دیگر اقدامات موسسه در روزهای آتی عنوان کردند.

 

2

 

در ادامه آقای نصرتی و همکاران ایشان در موسسه دعوت از بزرگان و خیرین شهر جهت عضویت در این موسسه با توضیح اینکه میزان کمک مالی افراد عضو شده بستگی به خودشان دارد را خواستار شدند.

مدیر عامل موسسه در آخر از آقایان دکتر کرمی رییس بیمارستان تالش و دکتر روانبخش ایزدی که در مدت فعالیت به کار موسسه، همکاری شایانی را جهت مداوای بیماران معرفی شده توسط نهاد خیریه انجام داده اند را مورد تقدیر وتشکر قرار دادند.

 

 


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876