چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

استقبال پر شور از اجرای مسابقه محله در شهر چوبر
گرفتن پرینت
کد خبر: 3787  |   تاریخ انتشار:03 ژانویه 2015   |   نویسنده: admin

به گزارش چوبر نیوز،مسابقه محله در روز جمعه ۹۳/۱۰/۱۲در شهر چوبر با اجرای توانمند مسعود روشن پژوه برگزار شد.

1

 

روشن پژوه متولد ۱۳۴۳ استان کرمان می باشد،برنامه مسابقه محله برای کودکان و نوجوانان تهیه می شود،ولی در شهر چوبر مردم فرهنگ دوست استقبال پرشوری از این مراسم کردند،که حتی بزرگتر ها هم همراه فرزندانشان در این مراسم شرکت کرده بودند.

اجراهای وی که ما همیشه در برنامه های مختلف صدا و سیما دیده ایم مثل همیشه پر از شور و نشاط بود، مسابقه و اجرای برنامه توسط نوجوانان(شیرین کاری) ونمایش حرکات ورزش تکواندو توسط دختران واهدای جوایز توسط شهرداری به این عزیزان از حاشیه های آن بود.

 

2

 

روشن پژوه در بین برنامه چندین بار از زیباییهای شهر چوبر یاد کرد وگفت چوبر شهری بالقوه از نظر زیبایی طبیعی است و مردم ایران را برای دیدن زیباییهای آن از طریق قاب تلویزیون دعوت کرد. و به بچه ها در مورد استفاده از میوه کیوی که این روزها دیگر به عنوان سوغاتی چوبر محسوب می شود توصیه کرد که به اندازه کافی مصرف کنند چون سرشار از ویتامین است.

 

3

با گروه اجرایی مسابقه محله بجز مجری سه نفر دیگر هم همکاری می کردند،این برنامه به مدت تقریبا ۱ ساعت اجرا شد که سرشار از هیجان وخنده رابرای کودکان و نوجوانان رقم زد.

در آخر برنامه آقای روشن پژوه شهرداری و شورای محترم شهر چوبر را بخاطر دعوت گروه مسابقه محله برای اجرای برنامه و شناساندن شهر چوبر  به تمام ایران را مورد تقدیر قرار داد.

 


 1. چوباری گفت:

  آقا رضا تو رو نداشتیم چیکار می کردیم؟
  تشکر تشکر تشکر

 2. بهرام گفت:

  مرسی از گزارش خوبتون ………..
  شاد باشید و سلامت

 3. آرمین گفت:

  عکس بیشتر میخوام از مسابقه محله

  • رضاطوطی چوبر گفت:

   آقا آرمین اگر ایمیل دارید آدرسشو به ایمیل منrezachoobar@yahoo.com بفرستید و اگر ایمیل ندارید با شماره همراه من که در قسمت همکاران سایت موجود می باشد تماس بگیید تا عکسها را در اختیارتان بزارم.

 4. پاسخ:
  سلام هماهنگ شده عکسها برای شما ایمیل خواهند شد.
  با تشکر-مسئول فنی

 5. سلام عکسها براتون ایمیل شدند
  گرد اورنده تصاویر:رضا طوطی چوبر

  • قلی پور گفت:

   سلام. از زحمات جنابعالی و همکارانتان در ارسال عکسهای مسابقه محله سپاسگزارم. منتظر تصاویر دیگری از جاذبه های طبیعی و مراسمات سنتی و آیینی و…. مردم شریف چوبر می مانم. موفق و موید باشید انشاا…

 6. پاسخ:
  خواهش میکنم خدمت به همشهریان عزیز و کاربران سایت وظیفه ماست

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876