چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

خدمات ارزنده دکتر آذرکش هیچگاه فراموش نمی شود
گرفتن پرینت
کد خبر: 3237  |   تاریخ انتشار:17 نوامبر 2014   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

 

۱

به گزارش چوبر نیوز،    با اعلام خبر درگذشت دکتر کیوان آذرکش، بسیاری از ساکنان چوبر و حومه  ضمن ابراز تاسف از درگذشت وی، گوشه ای از خدمات ارزنده ایشان را برای سایت بازگو کردند.

حسین نصرتی ، مدیر عامل موسسه خیریه انفاق مهر چوبر در گفتگو با سایت چوبر نیوز گفت : از چهار ماه پیش بیش از  ۵۰ نفر از نیازمندان و مستمندان که توانایی مالی نداشتند به رایگان از طرف دکتر مداوا و معالجه شده اند.

وی افزود : علاوه بر این تعداد، دکتر به صورت خصوصی به موسسه اعلام کرده بود هر تعداد افراد نیازمندی که توانایی مالی نداشته و موسسه به مطب معرفی نماید، به رایگان معالجه خواهد کرد.

نصرتی اضافه کرد  : مبالغی که دکتر بصورت مالی به موسسه کمک کرده در صورت های مالی موسسه بانام ناشناس ثبت شده است چرا که خود وی راضی نبود کمک های مالی وی با نام ثبت شوند.

وی تاکید کرد : شایسته است مسئولان شهر به پاس خدمات ارزنده وی، خیابان و یا میدانی را بنام دکتر آذرکش نامگذاری کنند تا نام و یاد او همیشه در میان مردم زنده بماند.

رضا طوطی خبرنگار چوبر نیوز هم با اشاره به ازدحام جمعیت  در مقابل مطب وی گزارش داده، هرکس از شنیدن خبر فوت دکتر متاثر و ناراحت شده و خود را به محل رسانده است. او این را هم اضافه کرده که خدمات دکتر فقط محدود به چوبر نبوده و بسیاری از افراد منطقه آستارا و تالش از شنیدن خبر درگذشت وی ناراحتند.


برچسب‌ها:
 1. ماناس گفت:

  ما آدما موجودات عجیبی هستیم.تا کسی نمیره بیادش نمی افتیم و خدمات و کاراشو نمیبینیم.
  دکتر لایق شهر چوبر بی سرو صدا بدون اینکه کاراشو در بوق و کرنا کنه مشغول خدمت صادقانه به اهالی چوبر و حومه بوده
  ولی منو شما خبر نداشتیم.
  چوبر فرد بزرگی رو از دست داد.
  چوبر, مثل آذرکش فقید, هرگز به خودش نخواهید دید.مطمئن باشید

 2. بهرام گفت:

  واقعا متاسفم خیلی ناراحت شدم همین کارهای خوبی که انجام دادن کمکهایی که به نیازمندان کردن ویزیتهای رایگان وغیره بدرقه راهشون میشه خدا رحمتش کنه روحش شاد اگه میشه یه فاتحه برای این عزیز بفرستین

 3. شاپور داداش نیا گفت:

  باتشکر و قدر دانی از اهالی محترم چوبر و مدیریت چوبر نیوز به خدا که برای تسلی خاطر خانواده کیوان جان به همدلیو هم دردیتون نیازه از طرف پسرخاله دکتر

 4. رضاطوطی چوبر گفت:

  فوت ناگهانی دکتر آذرکش عزیز همه چوبریها را داغدارکرد،مرحوم خیلی برای ما چوبریها زحمت کشیده،همه بجز مهربانی و خوش اخلاق بودن چیزدیگه ای از اوندیده بودند،دکتردرتشخیص ودرمان مریضی بیماراش حرف نداشت،باورکنید همه اهالی چوبر تو شوک رفتند هیچ کس باور نداره که دکتر به این زودی از بین مارفته،باهرکی صحبتی میکنی جزخوبی ازدکترچیزدیگه ای نمیگه،اواولین دکتری بود که درچوبرمطب باز کرد والان بیشتراز۱۵سال بود که در چوبر طبابت می کرد،عضوی از چوبریها بود که تا جایی که وقت اجازه میداد در غم وشادی مردم چوبر مشارکت داشت،به نیازمندان کمک میکرد بدون اینکه بخواد شناسایی بشه،ولی چه کنم که تقدیر این بوده…برای شادی روحش فاتحه وصلوات میفرستیم.

 5. ناشناس گفت:

  او یک فرشته بود. همین وبس

 6. زهرا گفت:

  سابقه کاری ایشون تو چوبر به ۲۲ سال میرسه .. سال ۷۱ بود که پدرم اون مرحوم رو از آستارا تا مطبش میرسوند و سال ۷۵ بود که آقای دکتر آذرکش عزیز گوشامو سوراخ کردن:(من از آستارا پا میشدم میرفتم پیش ایشون فقط طبابت ایشونو قبول داشتم
  بر هیچ کس پوشیده نیس که مرحوم خیلی از بیماراشو رایگان ویزیت میکرد..
  مرد و بزرگ و دوست داشتنی ای بودند روحشون شاد یادشون گرامی …

 7. مهدی امن زاده گفت:

  در سکوت زیست؛
  در سکوت رفت…
  دل تنگ ام،
  برای سکوتش.

 8. درگذشت دکتر کیوان آذرکش اسطوره معرفت و مهربونی همه رو شوکه کرد..این غم بزرگ رو به خانواده محترمشون تسلیت عرض میکنم و از خداوند براشون صبر سلامتی و طول عمر با عزت خواستارم هرچند که او هرگز نمیمیرد و برای همیشه در دلها و یادها ماندگاره. تا بحال انسان به این خوبی ندیده بودم کسی که از راحتی و امکانان خود و خانوادش گذشت تا به خلق الله برسه… ناباورانه دکتر کیوان عزیز رو از دست دادیم ولی همچنان انرژی مثبتش در فضای این شهر ماتم زده پراکنده است……….لالایی کن گل بی خار بهشتت خواب و رویا نیست….مسافر بودی از اول زمین که جای خوبها نیست………مبارک باشه پروازت … تو آغوش خدا جاته…تو هرجا که بری بازهم دعای همه همراته………بخواب آروم گل بی خار و بی همتا…همه می سوزند از داغ نبودنت……………………..

 9. مهناز گفت:

  مردی از تبار خوبان
  یادت همیشه گرامی و بزرگ خواهد ماند چرا که تو قلب و نیت بزرگی داشتی…
  روز تدفین بسیار حزن الود بود چون کسی برای تماشا نیامده بود، بلکه همه از درون گریه می کردند چون عزیزشان را از دست داده بودند.
  روحت قرین رحمت و شادی دکتر محبوب چوبریها

 10. کارمند گفت:

  خانم مهناز لطفا بگو تو کدوم بانک مشغول فعالیت هستی؟

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876