چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

استقبال بی نظیر از مراسم تشت گذاری ماه محرم در چوبر
گرفتن پرینت
کد خبر: 2855  |   تاریخ انتشار:24 اکتبر 2014   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

به گزارش سایت شهر ساحلی چوبر (چوبر نیوز) ، مراسم تشت گذاری اول ماه محرم هر ساله در چوبر برگزار می شد اما تشت گذاری امسال با حضور تعداد قابل توجهی از مردم برگزار شده که به گفته خیلی ها در چوبر بی سابقه بوده است. حاج محمد بابایی  یکی از فرهنگیان بازنشسته و پیشکسوت  چوبر در گفتگو با سایت شهر ساحلی چوبر گفت : این مراسم در تمامی مساجد چوبر توسط شیفتگان  و دلدادگان حضرت سید الشهدا (ع) با استقبال بی نظیری بر گزار شد.

وی افزود : این مراسم در بالا محله چوبر نیز بسیار باشکوه برگزار شد. تا جایی که حتی   صحن مسجد و جلوی آن مملو از جمعیت مشتاق بود که عبور و مرور برای لحظاتی با مشکل مواجه شد.

حسن صفرزاده یکی دیگر از ساکنان چوبر که در این مراسم حضور داشت به سایت شهر ساحلی چوبر گفت : طبیعی است که سال به سال بر تعداد دل دادگان آن حضرت اضافه می شود و امسال این مراسم با شکوه بیار عظیمی برگزار شد.

وی اضافه کرد: در مراسم امسال میهمانانی از اردبیل ، آستارا ، تهران و هشتپر نیز در چوبر حضور داشتند و حدود ۱۱ گوسفند نیز در این مراسم قربانی کردند.


برچسب‌ها:
  1. نسترن گفت:

    عشق به امام حسین عشق به تمام هستی است.خیلی دوست داشتم منم در این مراسمات باشم اما فعلا لای کتابها گیر کرده ام.

  2. دکتر گفت:

    مجنون حسین را چه هراس از سخن خلق
    چون صاحب این خلق گرفتار حسین است
    حسین بن علی مظهر ازادگی و صدافت است هرچقدر مراسمات او با شکوهتر برگزار شود ان اندازه لطف خداوند بزرگ در حق مردم زیاد خواهد بود . احسن و اجراتان با امام و مادر پهلو شکسته اش

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876