چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

رستگاری فجر در قلعه‌ی عقاب‌ها
گرفتن پرینت
کد خبر: 9969  |   تاریخ انتشار:24 اکتبر 2022   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

تیم فوتبال شمس آذر قزوین با عبور از سد سایپا تهران به صدرنشینی در لیگ یک ادامه داد و فجرسپاسی هم با شکست میزبان خود چوکای تالش در جایگاه دوم قرار گرفت.

به گزارش چوبر نیوز و به نقل از ایرنا، هفته نهم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال ایران با برگزاری پنج دیدار آغاز شد که در مهمترین دیدارها شمس آذر قزوین و فجرسپاسی از سد رقبای خود گذشتند.

تیم صدرنشین شمس آذر در خانه به مصاف سایپا رفت و موفق شد با نتیجه‌ی پرگل چهار بر صفر تیم محمود فکری را در هم بکوبد. رحمان جعفری، محمد پاپی، امیرمحمد نساجی و علی اصغر اعرابی برای تیم میزبان گلزنی کردند تا شمس آذر با ۲۰ امتیاز به صدرنشینی ادامه دهد. تیم تهرانی نیز با ۱۲ امتیاز موقتا در رده‌ی نهم جای گرفت.

در دیگر بازی مهم هم فجرسپاسی شیراز در تالش با نتیجه‌ی ۲ بر یک میزبان خود چوکا را از پیش رو برداشت تا با ۱۹ امتیاز در جایگاه دوم بایستد و به تعقیب شمس آذر ادامه دهد. محمد آژیر و عرفان معصومی برای فجر گلزنی کردند و تک گل چوکا به وسیله‌ی سامان نورمحمدی زده شد. تیم ریشه‌دار تالشی با ۶ امتیاز تیم شانزدهم جدول به حساب می‌آید.

نتایج دیگر دیدارها به این شرح است:

امید وحدت مشهد ۰-۳ مس شهربابک(انضباطی)

خوشه‌طلایی ساوه ۰-۰ شهرداری همدان

چادرملو اردکان ۲-۰ ون‌پارس اصفهان

دیدار تیم‌های خلیج فارس ماهشهر و خیبر خرم‌آباد هم به تعویق افتاد.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876