چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
سخنان جنجالی رئیس بانک سپه آستارا در همایش نانوایان شهر:
جمعیت آستارا ۲۰۰ هزار نفر است نه ۱۰۰ هزار نفر!
گرفتن پرینت
کد خبر: 9954  |   تاریخ انتشار:31 آگوست 2022   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

همایش نانوایان بندر مرزی آستارا با حضور نانوایان و مسئولان استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد برگزار شد.

به گزارش چوبر نیوز، همایش نانوایان بندر مرزی آستارا با هدف پیگیری مشکلات، بیان دیدگاهها و تبادل نظر نانوایان با مسئولان استانی و شهرستان آستدرا برگزار شد.

در این همایش شجاع رجبی مقدم رئیس بانک سپه شعبه شهید حسن پور آستارا با اشاره به توریستی و مسافر پذیر بودن این شهرستان، خطاب به مدیرکل غله استان گیلان گفت : “جناب آقای اسدی، جمعیت آستارا صد هزار نفر نیست، بلکه ۲۰۰ هزار نفر است چرا که هر چادر مسافری که در شهر پهن شده را هم باید جزو جمعیت شناور این شهرستان بحساب آورد، و اعتبار سهمیه آرد را بر این اساس به شهرستان تخصیص دهید.”

همایش نانوایان آستارا

تامین آرد نانوایان، سرمایه در گردش و کیفیت نان از جمله چالشهای پیش روی نانوایان در این شهرستان است که به گفته رجبی مقدم، با حمایت مسئولان مربوطه، ریاست بانک سپه منطقه و همدلی نانوایان، بخشی از مشکلات مرتفع شده و بخشی نیز نیازمند یاری مسئولان استانی و کشوری است.

در این همایش که در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد برگزار شده بود، مدیرکل غله استان گیلان، فرماندار آستارا، معاون سیاسی امنیتی فرماندار، رئیس اداره اصناف، رئیس اداره صمت، رئیس اداره جهاد کشاورزی و جمعی از نانوایان سنتی و صنعتی پز، حضور داشتند.


دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876