چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
با رای قاطع شورای شهر:
مهندس احد پرستار شهردار چوبر شد
گرفتن پرینت
کد خبر: 9845  |   تاریخ انتشار:10 دسامبر 2021   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

به گزارش چوبر نیوز،کرسی پنجمین شهردار شهر ساحلی چوبر به مهندس احد پرستار رسید.

چوبر شهری از توابع شهرستان تالش در استان گیلان است.که در سال ۱۳۸۴ بر اساس آخرین تقسیمات کشوری از ادغام پنج روستا به شهر تبدیل شد.

انور بی نیاز اولین شهردار چوبر بود که پس از مدتی جای خود را به شهروز یاقوتی داد. این دو شهردار در ابتدای شکل گیری این شهر خدمات ارزنده ایی در استقرار ساختمان شهرداری و ادارات تابعه و معابر و گذرگاهها داشتند.

سید یونس هاشمی، شهردار اسبق شهر چوبر

سید یونس هاشمی سومین شهردار چوبر بود که با وجود تلاشهای زیاد در جهت رفع مشکلات شهر، بدلیل عدم سکونت وی در این شهر و اختلاف نظر شورای شهر وقت، عطای شهرداری را به لقایش بخشید و از ساختمان نیمه ساز شهرداری رفت و محمد تقی نظیری برای مدت کوتاهی بر کرسی شهرداری چوبر نشست.

مهندس حامد قلی پور، شهردار سابق چوبر

حامد قلی پور که در ابتدا خود عضو شورای شهر بود با حمایت قاطع و یکدست شورای شهر وقت، اتاق کارش را از شورا به شهرداری منتقل کرد. او بیشترین سابقه جلوس بر صندلی شهرداری چوبر را در کارنامه خود دارد و در زمان وی “پارا میدان” تکمیل و طرح ساحلی چوبر در استان گیلان بعنوان طرح موفق گردشگری معرفی شد. همسویی و یکدستی شورای شهر وقت با شهردار سبب شد تا بخش زیادی از بدهی های میلیاردی شهرداری و مطالبات پیمانکاران تسویه حساب شود.

در این دوره شهر چوبر بیش از پیش در رسانه ها و مطبوعات و شبکه های مجازی مطرح شد و در عمران و آبادانی شهر پروژه های مهمی طراحی و ساخت و تکمیل گردید.

در حالی که شورای شهر و شهردار جوان خیز دوباره برای پیاده سازی ایده های عمرانی و گردشگری در شهر چوبر داشتند، اما صندلی شهرداری به وی وفا نکرد و این بار مهندس جوان دیگری بنام احد پرستار که دانش آموخته مهندس کامپیوتر، خبرنگار و پژوهشگر مسائل شهری و شخصیتی محبوب بین مردم و مسئولان بود، بر صندلی شهرداری چوبر نشست.

مهندس احد پرستار، شهردار شهر ساحلی چوبر

سایت چوبر نیوز ضمن قدردانی از تک تک شهرداران عزیز ادوار چوبر، برای شهردار جدید آرزوی توفیق بیشتر و برای مردم آرامش و رفاه آرزومند است.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876