چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

رقابت‌های کشتی آزاد نوجوانان گیلان ۱۴۰۰ در تالش
گرفتن پرینت
کد خبر: 9826  |   تاریخ انتشار:10 دسامبر 2021   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

رقابت‌های کشتی آزاد نوجوانان استان گیلان ۱۴۰۰ در شهرستان تالش برگزار شد.

به گزارش چوبر نیوز این مسابقات ۲ روزه پنجشنبه و جمعه، ۱۸ و ۱۹ آذر در سالن ورزشی شهید زمانیان سیدنیکی انجام شد و کشتی گیران ۱۵ تا ۱۷ ساله در ۱۰ وزن ۴۵، ۴۸، ۵۱، ۵۵، ۶۰، ۶۵، ۷۱، ۸۰، ۹۲ و ۱۱۰ کیلوگرم در آن به رقابت پرداختند.
سهراب نوشنده سرپرست هییت کشتی شهرستان تالش، در این باره گفت: مسابقات به پاسداشت دو تن از خادمان ورزش تالش بنام شادروان براتعلی غنی زاده مربی اسبق کشتی و شادروان مهندس فرید نظری نامگذاری شده است.

وی با اشاره به حضور ۱۰ داور ملی گیلانی می افزاید: غلامرضا محمدی و مهران درمانی از داوران با افتخار تالشی هستند که در این مسابقات حضور داشتند.

نوشنده درباره ترکیب تیم تالش در این مسابقات گفت: تیم تالش با ۱۰ کشتی گیر آزادکار به میدان رفتند که عبدالله (منوچهر) عباسقلی زاده سرمربی، یاور پورفتحی و جلال ابراهیم پور مربی و داریوش رستمی سرپرست آن هستند.

سرپرست هییت کشتی با اشاره به کمک‌های مردم و مسوولان تالش برای برگزاری این رویداد خاطر نشان کرد: باشگاه چوکای تالش، شهرداری تالش، مردم نیک اندیش و دوستدار ورزش با کمک‌های مالی و یاری به برگزارکنندگان، زمینه برپایی این مسابقات را فراهم کرده‌اند که از تلاش‌ها و خوش فکری آنها قدردانی می‌شود.

(نتایج این مسابقات که هم اکنون در حال برگزاری است بزودی اطلاع رسانی میشود)


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876