چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

درخشش الگوی موفق علمی چوبر، در مقطع دکترا
گرفتن پرینت
کد خبر: 9785  |   تاریخ انتشار:03 سپتامبر 2021   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

یکی از اعضای چوبر نیوز و از دهیاران موفق چوبر در مقطع دکترا دانشگاه سراسری پذیرفته شد.

به گزارش چوبر نیوز، مهندس ساجد نعمتی یکی از همکاران سایت چوبر نیوز و از فعالان علمی- اجتماعی منطقه که در زمینه آموزش به دانش آموزان کم بضاعت هم فعالیت می کرد، موفق شد در رشته دکترای عمران دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی پذیرفته شود.

مهندس ساجد نعمتی

وی از دهیاران موفق و پرتلاش چوبر بود که خدمات ارزنده ایی در مدت مسئولیت خود در چوبر انجام داده است.

یکی دیگر از فعالیت های تاثیر گذار او در زمینه علمی، آموزش رایگان به افراد کم بضاعت در مقاطع ابتدایی تا دانشگاه بود که افراد زیادی به کمک وی به مقاطع بالاتر تحصیلی و حتی دانشگاه راه یافته اند.

مهندس ساجد فرزند ششم یک خانواده ۹ نفره است که در زمان تحصیل تمامی اعضای خانواده او از شاگردان ممتاز علمی بودند و برادر بزرگتر وی مهندس ناصر حسین نعمتی سال ۸۴ بر اثر تصادف جان خود را از دست داد و پدر وی نیز که از خیرین بنام منطقه بود، بعد از فوت فرزند، او هم به رحمت خدا رفت.

ساجد نعمتی – دانشجوی دکترای عمران

قبولی مهندس ساجد نعمتی در مقطع دکترا که فردی سختکوش و بسیار مردمی و پر تلاش است از آن جهت مهم و با ارزش است که وی تا کنون نه تنها از هیچ کلاس آموزشی استفاده نکرده، بلکه خود برای بسیاری از نیازمندان کلاسهای رایگان رفع اشکال و آموزشی برگزار میکرد و همزمان مسئولیت دهیاری منطقه، فعالیت های سخت کشاورزی و باغی را انجام میداد.

شخصیت و موفقیت وی اکنون الگویی جذاب و نماد سختکوشی تا موفقیت، برای بسیاری از جوانان منطقه شده است


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876