چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

دادگستری شهرستان تالش پر تراکم ترین دادگستری های استان گیلان
گرفتن پرینت
کد خبر: 9726  |   تاریخ انتشار:25 ژوئن 2021   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

به مناسبت هفته قوه قضائیه، نشست خبری رییس دادگستری شهرستان تالش با اصحاب رسانه برگزار شد.

به گزارش چوبر نیوز، احمد عبادی رییس دادگستری شهرستان تالش ضمن تبریک هفته قوه قضائیه و میلاد با سعادت امام رضا (ع) ، جایگاه شهید آیت اله بهشتی را با توجه به خون های ریخته شده شهدای صدر اسلام، انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی، مدافعان حرم و مدافعان حریم سلامت را برای بیان اهمیت موضوع برقراری عدل و عدالت در کشور و جهان اسلام کافی و وافی دانستند.

عبادی با بیان دلایل اطاله دادرسی گفت: دادگستری شهرستان تالش یکی از پر تراکم ترین دادگستری های استان گیلان می باشد ولی با این وجود در امر رسیدگی به پرونده ها در رتبه اول رسیدگی به پرونده جای گرفته است. وی در ادامه نیروی انسانی دادگستری تالش را برای انجام وظایف محوله کافی ندانسته و افزودند : کمبود نیرو یکی از مواردی است که هماهنگی های لازم جهت رفع این مشکل صورت گرفته است تا همکاران فعلی این اداره نسبت به انجام وظایف بیشتر از ساعات اداری اجباری نداشته باشند. همکاران ما در دادگستری ضمن مقید نکردن خود به وقت اداری، فراتر از وظایف عمل کرده و در واقع جهادی کار می کنند.

عبادی تعداد پرونده های موجود در دادگستری را زیبنده مردم فهیم و با فرهنگ تالش ندانسته و گفتند: ما از قوم فهیم انتظار داریم تا شعار « اگر میخواهی مقابل قاضی قرار نگیری، پشت سر قانون قدم بردار » را سر لوحه خود قرار دهند.
در ادامه احمد عبادی از مردم خواستند که در زمینه حفاظت از انفال احساس وظیفه کنند. چرا که دلسوزی مردم کمک حال مسیولین خواهد بود.
رییس دادگستری شهرستان تالش نسبت به حساسیت والدین در خصوص مدیریت فعالیت فرزندان خود در فضای مجازی هشدار های لازم را داده و افزود: فضای مجازی یک ظرفیت است که نباید به تهدید منجر شود.

رییس دادگستری شهرستان تالش که برای اولین بار نسبت به برگزاری نشست خبری با اصحاب رسانه اقدام نموده بودند، برنامه های هفته قوه قضائیه اینشهرستان را به شرح ذیل اعلام کردند:
یک تیر : نشست خبری با اصحاب رسانه و اهدای خون
دوم تیر: بازدید از واحدهای تولیدی برای رفع موانع تولید در راستای تحقق شعار سال بنا به تاکید مقام معظم رهبری
سوم تیر: پیاده روی و گلباران مزار شهدا  از روبروی حل اختلاف تا تپه نور و دیدار با خانواده شهدا
چهارم تیر: برگزاری میز خدمت در مسجد جامع، سخنرانی ریاست محترم دادگستری شهرستان تالش قبل از خطبه های امام جمعه
پنجم تیر: مسابقه نقاشی فرزندان همکاران
وی گفت: در ادامه هفته قوه قضائیه برنامه هایی از قبیل برگزاری مسابقه نقاشی بین فرزندان همکاران و شورای مدیریت پیشگیری از فساد اداری و … صورت خواهد پذیرفت.

رییس دادگستری شهرستان تالش در ادامه به سوالات خبرنگاران و اصحاب رسانه پاسخ دادند. / خبرنگار: احد پرستار چوبر


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876