چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

رقابت سنگین بین دو ائتلاف شورای شهر چوبر
گرفتن پرینت
کد خبر: 9715  |   تاریخ انتشار:16 ژوئن 2021   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

به گزارش چوبر نیوز، در حالی که تبلیغات انتخابات در سراسر کشور به ساعات پایانی خود نزدیک می شود، دو ائتلاف بزرگ شهر چوبر آخرین تلاشهای خود را در ارایه برنامه های خود و جذب طرفدار بکار بستند.

اعضای ائتلاف سازندگی چوبر، شهروز یاقوتی، عیسی مختارپور، عارفعلی نعمتی، امید محمدی ، میلاد قلی پور و مجید رمضانی می باشند که از حامیان شهردار فعلی شهر چوبر (حامد قلی پور) بوده و ائتلاف پیشرفت و آبادانی به سر لیستی فرهاد حیدر نیا نیز متشکل از وحید نعمتی ، صادق رمضانی، یاسر نصرتی نژاد و سلمان آقایی هستند که با ارایه متینگ های خیابانی و نصب پوستر و بنرهای شهری و فضای مجازی سعی در جلب ارای همشهریان خود دارند.

ائتلاف سازندگی چوبر

ائتلاف سازندگی در آخرین برنامه های خود با حرکت کاروان شادی در شهر و گردهمایی طرفداران خود سخنرانی نهایی را انجام دادند. و ائتلاف پیشرفت و آبادانی نیز با گردهمایی بزرگی در وسط شهر از برنامه های آینده خود جهت پیشرفت و آبادانی برای چوبر گفتند.

ائتلاف پیشرفت و آبادانی

در میان هر دو ائتلاف افراد افراد بزرگ و زحمت کشی هستند که چهره زیبای شهر و اجرای پروژه های عمرانی حاصل زحمات ارزشمند آنهاست و مردم شهر چوبر روز جمعه با انتخاب اصلح ترین انها، رای به ادامه پیشرفت و سازندگی شهر چوبر خواهند داد.

آخرین فرصت تبلیغاتی برای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و شوراها تا ساعت ۷ صبح روز پنج شنبه می باشد.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876