چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

رضایت شهروندان از پیشرفت عمرانی شهر چوبر
گرفتن پرینت
کد خبر: 9694  |   تاریخ انتشار:15 مه 2021   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

شهر چوبر در طی چند سال اخیر پیشرفت های عمرانی زیادی داشته است.

به گزارش چوبر نیوز، در طی ۴ سال اخیر مسئولان اجرایی و مدیران شهری چوبر عملکرد قابل قبول و درخشانی در عمران و ابادانی چوبر داشته اند. به طوری که در طی این مدت شورای شهر یکدل و یک صدا با شهردار سختکوش چوبر علاوه بر پرداخت بدهی های انباشته شهرداری، طرح ساحلی شهر چوبر را در کمترین زمان به بهره برداری رساندند که بعنوان یکی از درخشانترین طرحهای ساحلی شمال کشور به حساب می اید.

مهندسی هوشمند و زیر سازی و جمع اوری آبهای سطحی مناطق مختلف شهر چوبر از دیگر اقدامات موفق شهرداری بود که به گفته شهردار چوبر تا قبل از این هیچ اقدامی در این رابطه انجام نشده بود.

همزمان با این اقدامات شبانه روزی در رفع مشکلات شهری و آبادانی شهر چوبر، سه پل روگذر در انتهای خیابان خزرگاز و رودی و خروجی خیابان مطهری احداث گردید. همچنین چهار کانال هدایت آبهای سطحی در خیابانهای امیر کبیر، امام، پروانه و طرح ساحلی انجام شد.

اما یکی دیگر از اقدامات جسورانه و موفق شهرداری در ساماندهی بازار شهر چوبر، اجرای جدول کشی، ایجاد فضای سبز و نصب چراغهای دکوراتیو در قسمتهای مختلف شهر بود، که امروزه چهره این شهر را بعنوان نگینی در سواحل شمالی کشور معرفی می کند.

همه این اقدامات در کنار تلاشهای شبانه روزی پرسنل شهرداری، در انجام خدمات شهری، فرهنگی و اجتماعی بوده است.

خود شهردار میگوید: چوبر شخصیت ها و افراد بزرگی دارد که باید برایشان کارهای بزرگی انجام داد. ضمن اینکه چوبر الان در سطح کشور شناخته شده است و هر سال گردشگران و مهمانان زیادی به اینجا می ایند که انتظار دارند امکانات و شرایط پذیرایی مهیا و مرتب باشد و ما نهایت سعی خود را میکنیم که در شان مردم بزرگ چوبر وظیفه خود را درست انجام دهیم.

گزارش میدانی و مجازی چوبر نیوز از شهر چوبر، نشان از رضایت مردم این منطقه از پیشرفت ابادانی وعمرانی این شهر دارد که گزارش کامل گفتگو با شهروندان در اینده منتشر خواهد شد. ضمن اینکه کلیپ این گزارش هم بزودی در فضای مجازی در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.


برچسب‌ها:
  1. محمد رمضانی چوبری گفت:

    با سلام ؛خدمت شهردار جوان وپرتلاش وهمیشه در صحنه خدمت حاضر وشوراهای عزیز ودوست داشتنی، که با همکاری وهم دلی یکدیگر واعضای پرسنل شهرداری شهر چوبر، چوبر عزیزمان را به یک شهر نوپا ومدرن حال حاضر تبدیل کردند .کمال تقدیر وتشکر را دارم انشاالله روزی برسد این اتحاد به موجب پیشرفت و موفقیت های بیشتری به ثمر رساند .باشد که مردم فهیم و محترم شهر چوبر قدر دان زحمات شما عزیزان باشند وبرای تعالی هرچه بیشترچوبر عزیزمان، یار ویاور شما عزیزان باشند.
    موفق وموید باشید
    محمد رمضانی چوبری نماینده بیمه عمر پاسارگاد،درشهر چوبر

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876