چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

چوبر، الگویی موفق در میان شهرهای آینده
گرفتن پرینت
کد خبر: 9616  |   تاریخ انتشار:27 نوامبر 2020   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

شهرها هر روز در حال توسعه هستند. اما هیچ شهری تصادفی به وجود نیامده است. هر بلوک، هر ساختمان، هر خشت و هر تصمیم، نشان دهنده‌ی تصمیمات گسترده و متعدد بوده است. بنابراین تصمیمات خوبی گرفته شده تا امروز شهرها بدرخشند.

به گزارش چوبر نیوز، مصالح پیشرفته و به‌روز، شبکه حسگرها، علوم جدید و توسعه اطلاعات، عاملی مهم و چگونگی بکار گیری معماران، طراحان و برنامه‌ریزان شهری از این علوم جدید ، عاملی مهمتر برای توسعه پایدار یک شهر است.

چوبر الگویی موفق در میان شهرهای اینده

چوبر یکی از موفق‌ترین الگوهای شهری امروز است که با بکار گیری عناصرفوق الذکر در بازطراحی و مهندسی زیرساختهای شهری، در آینده به چالش با‌اهمیتی در میان شهرهای اینده تبدیل خواهد شد. با این حال با توجه به محدودیت‌های پیش‌رو در منابع انرژی و آب، طراحی هدفمند زیر ساختهای این شهر ساحلی، بیش از پیش آن را در میان شهرهای جدید متمایز می سازد.

بی شک انتخاب مدیران متخصص، مهندسان کارازموده و متبحر، و از همه مهمتر انتخاب افراد دلسوز وکارآمد برای سپردن مسئولیت یک شهر، شاید در نگاه اول ساده و سهل بنظر برسد، اما وقتی به اعماق ذهن این افراد رجوع کنی، که با چه اهداف مقدس و تصمیمات مصممی گام در این موفقیت بزرگ نهاده اند، موضوع را بیش از پیش جذابتر و جالبتر می کند.

پروژهایی که با دست خالی و در حداقل زمان، طبق زمانبدی مشخص به نتیجه برسد، مدیون هوشمندی و درایت مدیران موفق است، که اینگونه شهری را به الگوی موفق در میان شهرهای جدید تبدیل می کند.

(بزودی گفتگویی ویژه با شهردار جوان و موفق چوبر و دیگر عوامل مدیریتی شهر چوبر انجام و منتشر خواهیم کرد.)

۹


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876