چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

آستارا کیک صدرا، نگینی در دل طبیعت شمال
گرفتن پرینت
کد خبر: 9613  |   تاریخ انتشار:27 نوامبر 2020   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

به گزارش چوبر نیوز، تولید و فرآوری مواد غذایی امروزه از از اهمیت زیادی برخوردار است. بخصوص با افزایش جمعیت و تمایل به مصرف گرایی در بین جوامع، اهمیت کارخانجات تولید و فرآوری مواد غذای نیز دوچندان می شود.

اما در روزگاری که بخاطر مشکلات ویروس کرونا و تعطیلی بسیاری از واحدهای اقتصادی و البته کمبود مواد اولیه، نفس تولید به شماره افتاده اما هستند مدیرانی که با ابتکار عمل و سعی و تلاش مضاعف، نه تنها پرچم تولید را برافراشته نگه داشته اند بلکه در مسیر صادرات هم موفق و پیشرو بوده اند.

مهندس اسدالهی مدیر عامل کارخانه استارا کیک صدرا

شرکت تولیدی استارا کیک صدرا یکی از همین کارخانجات موفق کشور است که در دل طبیعت سرسبز شما، یعنی شهرک عباس آباد شهرستان آستارا فعالیت می کند.

آقای اسدالهی مدیر موفق این واحد تولیدی که تمام توان و انرژی خود را در جهت اشتغال و تولید محصول با کیفیت ایرانی در این شهرستان به کار گرفته، اکنون با ۵۰ نیروی فعال در حال تولید است که در نظر دارد فاز دوم کارخانه را هم راه اندازی کند اما چشم امید به حمایت دولت دارد.

او می گوید با راه اندازی فاز دوم می توان تعداد اشتغال را هم دوبرابر کرد به شرطی که دولت هم در این رابطه ما را یاری کند.

تولیدات این شرکت با نشان تجاری “آستارا کیک صدرا” علاوه بر بازارهای داخلی، در خارج از کشور نیز طرفداران زیادی دارد.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876