چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

خسارت ۲۴ میلیاردی سیل در گیلان
گرفتن پرینت
کد خبر: 9560  |   تاریخ انتشار:17 جولای 2020   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان با بیان اینکه سیل ۲۴ میلیارد ریال خسارت در گیلان برجای گذاشت گفت: ۱۸ اکیپ‌ راهداری به مردم خدمات‌رسانی کردند.

فریبرز مرادی با اشاره به  موضوع وقوع سیل و رانش زمین روزهای گذشته در گیلان از اعزام ۱۸ اکیپ‌ راهداری برای کمک به مردم و بازگشایی راه‌ها به مناطق مختلف استان خبر داد و اظهار داشت: سیلاب اخیر گیلان که در برخی نقاط استان بسیار شدید بود ۲۴ میلیارد ریال خسارت در استان برجای گذاشت.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان با بیان اینکه عوامل و پرسنل راهداری طبق اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر بارش شدید باران برای خدمت‌رسانی آماده بودند عنوان کرد: سیلاب و رانش زمین خسارت‌هایی را در استان گیلان و مناطق واقع در شهرستان‌های تالش، ماسال، رودسر، رضوانشهر و سیاهکل به بار آورده است.

مرادی بروز خسارت در رویه راه‌های دسترسی، تخریب آسفالت جاده‌ها، رانش شانه راه‌ها و آب شستگی پایه پل‌ها را از جمله برخی خسارت‌های سیل روزهای گذشته استان گیلان ذکر کرد و ابراز داشت: استان گیلان به جهت موقعیت آب و هوایی و اقلیمی خود در نقطه‌ای واقع شده است که همواره شاهد بروز چنین حوادث غیرمترقبه‌ای در آن هستیم.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876