چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

سال نو مبارک
گرفتن پرینت
کد خبر: 9521  |   تاریخ انتشار:20 مارس 2020   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

نوروز ۹۹ را در حالی اغاز کردیم که اتفاقات سال ۸۹ هنوز دنیا را در بحت و حیرت فرو برده، چرا که اتفاقات سال قبل همچنان دامن سال نو را هم گرفته و حتی مردم را از دید و بازدید همیشگی هم منع کرده. در نوروز ۹۸ اگر به کسی میگفتی سال بعد دست دادن و روبوسی نداریم هیچ، عید دیدنی هم نداریم خیلی سخت باورش میشد که خودش هم اینقدر از سرفه و عطسه وحشت خواهد کرد…

بالاخره سال نو شد در حالی که خیلی از هموطانمان اتفاقات سخت و دردناکی را سپری کردند که حتی یادآوری آنها هم قلب ادم را به درد می آورد، از خودسوزی دختر آبی و اتفاقات تلخ ورزشی تا اعتراضات مردمی به گرانی بنزین، از سایه جنگ بر سر ایران تا شهادت سردار سلیمانی، از پرپر شدن هموطانمان در هواپیمای اکراینی تا ویروس کرونا که خانواده های زیادی را داغدار کرد.

با این حال این روزهای سخت گذشتند و سال نو شد. آرزومندم در سال جدید سایه تمام اتفاقات بد از سر مردم ایران و جهان از بین برود و بجایش روزهایی پر از موفقیت و سلامتی و شادکامی بنشیند.

سال جدید را به همه هموطنانم در داخل و خارج از کشور تبریک میگم و آرزو دارم همواره سلامت و دلشاد باشند و همه با هم یک صدا برای آبادانی، پیشرفت و سرافرازی ایران عزیز قدم برداریم.

همچنین به تمام خانواده های داغدار که امسال عزیزانشان را از دست داده اند تسلیت عرض میکنم و شادی روح را برای رفتگان از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

علیرضا شوکتی،مدیر سایت چوبر نیوز


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876