چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

کشف احتکار در یکی از داروخانه های بزرگ تهران
گرفتن پرینت
کد خبر: 9497  |   تاریخ انتشار:19 مارس 2020   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

دوربین شبکه ایران کالا همراه با گشت تعزیرات استان تهران از تخلف یکی از داروخانه ها در فروش اقلام دارویی و بهداشتی بیماری کرونا پرده برداشت.

به گزارش چوبر نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  در ادامه پیگیری های سازمان تعزیرات برای شناسایی و برخورد با محتکران اقلام بهداشتی دوربین شبکه تخصصی اقتصادایران، ایران کالا امروز هم با گشت تعزیرات همراه شد.

طالبیان رئیس گشت تعزیرات سازمان تعزیرات استان تهران در گفت و گو با گزارشگر شبکه ایران کالا گفت: پیرو گزارش های رسیده از تخلفات صورت گرفته در نقاط مختلف شهر ، امروز گزارشی مبنی بر گران فروشی اقلام بهداشتی در یکی از داروخانه های تهران داشتیم بدین منظور برای بررسی این موضوع به این داروخانه آمدیم.

وی ادامه داد: در بررسی های صورت گرفته از این داروخانه مشخص شده که اقلام بهداشتی از قبیل ژل ضدعفونی و الکل ۷۰ درصد در این داروخانه موجود بوده در حالی که در همه جای این دارخانه برگه موجود نیست نصب شده و همچنین تخفل دیگر در عدم عرضه داروی کرونا است که متخصصین داروسازی که همراه ما هستند آن را تائید می کنند.

رئیس گشت تعزیرات سازمان تعزیرات استان تهران خاطرنشان کرد: باید از انبارها و نقاط مختلف این داروخانه بازدید صورت گیرد تا لیست کامل اقلامی که مخفی یا احتکار شده مشخص شود و برای تعیین مجازات به مراجع قضایی ارجاع داده شود.

طالبیان گفت: کلیه کالاها و مواد دارویی که احتکار یا مخفی شده در این داروخانه جمع آوری و به ستاد کرونا انتقال داده می شود تا بلافاصله از آنجا به مراکزی که متولی پخش و عرضه این مواد به دست مردم هستند برسد.

شما مخاطبان محترم می توانید مشروح این گزارش را در فایل ویدئویی با این لینک مشاهده کنید.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876