چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
رئیس سازمان برنامه و بودجه خبرداد:
بسته حمایتی دولت برای آسیب‌دیدگان اقتصادی کرونا
گرفتن پرینت
کد خبر: 9469  |   تاریخ انتشار:12 مارس 2020   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

دولت برای افرادی که شغل خاصی ندارند بسته حمایتی در نظر گرفته است.

به گزارش چوبر نیوز، رییس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به آسیب‌ها و تبعات بیماری کرونا در کشور گفت  دولت بسته حمایتی برای اقشار آسیب پذیر و نیازمند جامعه اختصاص داده است.

محمدباقر نوبخت در گفتگو با رسانه ها اظهار داشت: براین اساس کسانی را که شغل خاصی برای تامین درآمد ثابت ندارند، توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شناسایی شده‌اند که تا پایان اسفندماه جاری یک بسته حمایتی اختصاص یافته و به آنان مبالغی پرداخت خواهیم کرد.

وی ادامه گفت: برای کسانی که مشغول به کار بودند و اکنون دچار مشکل شده‌اند  با سازوکارهای تعریف شده، تسهیلات کم‌بهره با دوره تنفسی سه ماهه  پیش‌بینی شده است.

وی در خصوص اقدامات انجام گرفته برای پیشگیری و مهار کرونا در کشور گفت: اکنون به دستور رییس جمهوری  اقداماتی در حال انجام است، تامین اعتبار برای ستاد ملی مبارزه با کرونا و دانشگاه های علوم پزشکی کشور از جمله این اقدامات است.

نوبخت بیان داشت:  همچنین تجهیز بیمارستان‌ها  با هدف درمان و مهار کرونا از برنامه‌های اجرایی است، هفته گذشته ۵۳۰ میلیارد تومان  اعتبار به عنوان تنخواه در اختیار ستاد ملی مبارزه با کرونا قرار گرفت. همچنین ۴۰۰ میلیارد تومان در اختیار ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران اختصاص یافت که در مجموع تاکنون یک هزارو ۳۵۰ میلیارد تومان در این بخش هزینه شده است.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876