چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

حرکت تحسین بر انگیز مردم و خیرین چوبر در مقابله با ویروس کرونا
گرفتن پرینت
کد خبر: 9444  |   تاریخ انتشار:09 مارس 2020   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

به گزارش چوبر نیوز، خیرین نام اشنای چوبر در اقدامی شایسته اقدام به تهیه مواد اولیه ماسک و دوخت آن جهت عرضه رایگان به مردم منطقه کرده اند.

بر اساس این گزارش و با توجه به شرایط کنونی کشور بخاطر شیوع ویروس کرونا و کمبود برخی اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم، جمعی از جوانان و خیرین چوبر با اعلام شماره حساب متمرکز بانکی اقدام به جذب نقدینگی برای خرید مواد اولیه ماسک بهداشتی و سایر اقلام مورد نیاز مردم کرده اند.

حامد قلی پور شهردار چوبر

این طرح به ابتکار شهردار جوان و خوش فکر چوبر مهندس حامد قلی پور و با مشارکت جوانان پر تلاش چوبر، کارگاه خیاطی سرآمد و خیرین نام آشنا که در هر مشکلی در کنار مردم بوده اند در حال انجام است.

این حرکت تحسین بر انگیز شهردار و مردم چوبر صبح امروز هم بصورت زنده از شبکه ایران کالا پخش شد.

احد پرستار یکی از مجریان طرح تامین ماسک و مواد اولیه بهداشتی در چوبر در گفتگویی کوتاه با سایت چوبر نیوز گفت: این طرح به پیشنهاد خیرین چوبر و با مشارکت مسئولانه شهرداری چوبر وبا همت مردم چوبر در حال انجام است که کارگاهها و خیاطان چوبر نیز با احساس مسئولیت پای کار آمدند و با توجه به جذب نقدینگی و تامین مواد اولیه در نظر است حدود ۱۰ هزار ماسک بهداشتی تولید و به رایگان در اختیار مردم منطقه قرار گیرد.

وی با قدر دانی از مردم فهیم چوبر در مشارکت و پیشبرد این طرح افزود: ویروس کرونا نه تنها اقتصاد و بلکه زندگی عادی مردم را هم مختل کرده است و با توجه به ضرورت کاهش تردد در شهر از همه مردم عزیز درخواست داریم تا حد امکان از خانه های خود خارج نشوند و ما سعی میکنیم ماسکها را پس از تولید بصورت پکیج بهداشتی (شامل مواد ضد عفونی و ماسک و دستکش) بین مردم و درب منزلشان توزیع کنیم تا از شیوع این بیماری جلوگیری کنیم.

پرستار با اشاره به کمک و مشارکت تحسین برانگیز مردم اضافه کرد: در ابتدا فکر نمی کردیم مشارکت اینگونه باشد اما در ادامه راه مردم با موقعیت شناسی و درک مشکل، واقعا ما را شرمنده کردند و بر همین اساس ما هم سعی کردیم گستره خدمات را بیشتر کنیم تا جایی که در این منطقه انشاا.. کسی نیازمند ماسک یا لوازم اولیه بهداشتی نباشد.

حامد یاقوتی فعال اجتماعی

حامد یاقوتی از دیگر مجریان این طرح نیز گفت: در طول این مدت شهرداری چوبر واقعا سنگ تمام گذاشته و شبانه روز در گندزدایی و ضدافونی معابر شهری و حتی تامین اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم کوشیده است که جای تقدیر و تشکر دارد و بر همین اساس از مردم بزرگ و فهمیده چوبر انتظار داریم با رعایت نکات بهداشتی و پرهیز از رفت و آمد غیر ضروری، شهرداری و دیگر مسئولان شهر را یاری نمایند.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876