چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

زمان پایان ویروس خطرناک کرونا
گرفتن پرینت
کد خبر: 9426  |   تاریخ انتشار:01 مارس 2020   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

فرمانده عملیات مدیریت کرونا در کلان شهر تهران درباره زمان پایان این ویروس خطرناک توضیح داد.

به گزارش چوبر نیوز به نقل از ایرنا، علیرضا زالی، فرمانده عملیات مدیریت کرونا در کلان شهر تهران درباره زمان پایان این ویروس خطرناک توضیح داد و گفت: زمان پایان کرونا به مردم بستگی دارد و تنها راه آن شکستن چرخه بیولوژیک ویروس با افزایش بهداشت همگانی است

زالی با تشکر از کادر درمان به علت تلاش بی‌وقفه در راستای ریشه کنی ویروس کرونا، اظهار کرد: تقلیل ساعت کاری به آن دلیل است که شرایط کاری در ادارات از نظر میزان تماس و ثبوت در استقرار فیزیکی کاهش یابد.

بنابر اعلام کانال خبری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، وی در همین راستا تاکید کرد: همچنین برگزاری جلسات در ادارات و به خصوص فرضیه نماز جماعت و تناول غذا در مجموعه ادارات نباید انجام شود.

کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت ایران، روز شنبه دهم اسفند گفت که با اضافه شدن ۲۰۵ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا، تعداد مبتلایان در ایران  ظهر شنبه به ۵۹۳ نفر افزایش یافته است. همچنین با جان باختن ۹ نفر دیگر از مبتلایان کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در کشور، تعداد جانباختگان نیز به ۴۳ مورد رسیده است.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876