چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

به‌زودی شاهد توسعه گردشگری در چوبر تالش خواهیم بود
گرفتن پرینت
کد خبر: 935  |   تاریخ انتشار:03 مه 2014   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

  
DSC00155

رئیس شورای اسلامی شهر چوبر تالش با بیان اینکه تلاش‌های خوبی برای جذب سرمایه‌گذار در چوبر انجام شده است، گفت: به‌زودی شاهد توسعه گردشگری در این شهر خواهیم بود.

فرهاد حیدرنیا در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تالش با تبریک فرا رسیدن روز ملی شوراها نقش شوراها را در توسعه رشد فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و عمرانی یک شهر مهم دانست.

به گفته وی، شوراها بر اساس نقش قانونی و مردمی که دارند می‌توانند منشأ تحولات اساسی و پایدار در توسعه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی و عمرانی یک شهر باشند.

رئیس شورای اسلامی شهر چوبر افزود: شوراها با هدف ساماندهی و برنامه‌ریزی، نظارت و بالابردن سطح کیفی و کمی در زمینه‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، عمرانی و ارتقای بهره وری با هزینه کمتر پا به عرصه وجود گذاشته‌اند.

وی گفت: اعضای شورای اسلامی در صورتی می‌توانند در کارهای خود و خدمت‌رسانی به مردم موفق باشند که منسجم و متحد باشند.

حیدرنیا تعامل اعضای شورای شهر چوبر از بدو آغاز به‌کار در دوره چهارم را خوب توصیف کرد و ادامه داد: تعامل با شهرداری سرلوحه کار ما قرار دارد.

وی توسعه گردشگری را از اولویت‌های شورای شهر چوبر عنوان کرد و افزود: یکی از اولویت‌های مهم شورای شهر چوبر توجه به طرح گردشگری است.

این مسئول خاطرنشان کرد: تمام اعضای شورا همکاری و هماهنگی بسیار خوبی برای توسعه طرح گردشگری با شهرداری دارند.

وی با اشاره به اینکه تلاش‌های خوبی برای جذب سرمایه‌گذار در چوبر انجام شده است، تصریح کرد: به‌زودی شاهد توسعه گردشگری در این شهر خواهیم بود.

حیدرنیا درباره مهم‌ترین مشکلات شورا و مردم شهر چوبر یادآور شد: مهم‌ترین مشکلات این شهر حریم ۲۵۰ متری لوله سراسری گاز در شهر چوبر و حریم ۸۵ متری رودخانه داخل شهر چوبر به طرفین است که خدمت‌رسانی به مردم را سخت می‌کند.

وی عدم اتمام پروژه آب آشامیدنی، کتابخانه عمومی، سالن سرپوشیده چند منظوره، مرکز بهداشتی درمانی شبانه‌روزی، بزرگراه تالش به آستارا در محدوده شهر چوبر را از دیگر مشکلات برشمرد.

رئیس شورای اسلامی شهر چوبر تالش اضافه کرد: مشکلات موجود در طرح جامع شهری، نبود مرکز اورژانس ۱۱۵، اداره آب و فاضلاب شهری، پاسگاه انتظامی، بانک کشاورزی، بانک ملی  و… از دیگر معضلات چوبر است.

وی از تلاش دیگر اعضای شورای اسلامی شهر چوبر به دلیل تعامل با شهردار در توسعه و پیشرفت این شهر قدردانی کرد.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876