چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

یک عضو شورای شهر چوبر : بزرگان و پیشکسوتان چوبر باید شورا را به سمت صحیحی هدایت کنند
گرفتن پرینت
کد خبر: 929  |   تاریخ انتشار:28 آوریل 2014   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

 

 

 

چه آن زمان که در بحبوحه جنگ وقتی  ۱۷ ساله بود  داوطلبانه عازم جبهه شد و چه حالا که با وجود مشغله های زیاد ، بدون هیچ چشم داشتی به میدان سیاست آمده تا دین خود را به وطن ادا نماید. او نه بدنبال پول و مقام بود و نه شهرت ! تنها حس وطن دوستی بود که او را تا به حال در این راه مقدس ثابت قدم کرده است.

اما وقتی قرار بود در خصوص چوبر و پیشرفتهای چند سال اخیر چوبر با وی به گفتگو بنشینم کاسه صبرش به یکباره لبریز و سفره دلش گسترده شد.  او با بغضی گرفته حرفهایی زد که شاید چندان خوشایند نبود اما گفت :  ” مدیونی اگر عین واقعیت را منتشر نکنی !!!! “

 

 

www.chobar.ir

 

 

 

به گزارش خبرنگار سایت جامع اطلاع رسانی چوبر، عیسی مختار پور که به عنوان اولین انتخاب مردم برای شورای شهر چوبر بود ، به گفته خودش در انتخابات داخلی شورا به حاشیه رانده شده و عملا  فاقد قدرت طرح و پیشنهاد در این شورا است.!!

وی که دل پری از برخی از اعضای شورا داشت گفت : متاسفانه جو شورا به گونه ایی است که ما در اقلیت قرار گرفته ایم و بخش عمده از تصمیم گیری ها توسط  ائتلاف سه نفره صورت می گیرد و چون اکثریت با این دوستان است بنابراین بیشتر سلیقه ها و نظرات خود را اعمال می کنند تا نظرات جمع را .

وی افزود کارهایی که برخی از اعضای شورا انجام داده اند گفتنی نیست و خدا خودش شاهد است و مردم هم تا حدی می دانند. من با مردم اتمام حجت کرده و همه واقعیت ها را به مردم خواهم گفت من منتظرم اگر این دو تیرگی ها در بین خودمان حل نشود همه چیز را برای مردم  بازگو کرده  و در این راستا هیچ گاه پا عقب نخواهم گذاشت.

مختارپور اظهار داشت : واقعیت این است که  چشمان همه مردم  به ما اعضای شورای شهر چوبر است و اگر واقعیت ها را نگوییم، مردم به واقع فکر خواهند کرد که کم کاری از طرف همه اعضای شورا است. اگر حرفهای دل مردم از بابت کارهای عمرانی بازگو نکنیم، مردم بعد از ۴ سال از ما سوال خواهند کرد که چرا در این مدت حرف  یا اقدامی از سوی شورا صورت نگرفت و چرا زودتر اقدام نکردید؟؟ بنابراین روشنگری و شفاف سازی  وظیفه همه اعضای شورا  می باشد. 

این عضو شورای شهر چوبر با اشاره به نقش بزرگان و پیشکسوتان چوبر در خصوص این مسایل  تاکید کرد : بزرگان و پیشکسوتان چوبر باید شورا را به سمت صحیحی هدایت کنند و ما را در این راه تنها نگذارند ، چرا که این بزرگان سرمایه های معنوی ما هستند و باید از ظرفیت ها و ایده ها و پیشنهادات آنها برای حل مشکلات و عمران و آبادانی شهرمان استفاده کنیم.

وی افزود : ما نباید اختلاف نظر موجود در میان شورا را که یک امر طبیعی است به فرمانداری یا بخشداری بکشیم. ما باید خودمان به کمک بزرگان با تجربه ،  مشکلات فراروی خودمان را حل کنیم . من هیچ مشکل شخصی با کسی ندارم و رک و پوست کنده حرفهایم را می زنم و از حق مردم دفاع می کنم، چون ما به مردم قول داده ایم و باید جوابگوی خواسته های به حق مردم  باشیم.

وی تصریح کرد : البته من این حرفها را به برخی بزرگان چوبر گفته ام و خیلی حرفها و درد دلها هست که من مجبورم با مردم شریف شهر ساحلی چوبر در میان بگذارم. با این حال من اهل تعامل و گفتمان هستم و دلم نمی خواهد مشکلات بیشتر شود. زیرا همیشه به سربلندی و آبادانی چوبر می اندیشم.

وی اضافه کرد : ما ۵ نفر نماینده و مورد اعتماد مردم هستیم و باید مشکلات  را حل نماییم و با تفاهم و همدلی بیشتر برای آبادانی شهرمان تلاش کنیم. 

 

 


  1. عادل بقائی گفت:

    این کشمکش ها در بین مسئولین شهری امری عادی و در همه جای کشور وجود دارد. اتحاد و همدلی را از میان برندارید!بعضی مواقع سکوت بهترین جواب است! صبور و فقط به فکر خدمت به مردم باشید . همه این اختلاف نظر ها نشان از زنده بودن و نشاط جامعه است که لازمه زیستن و شکوفایی است . پایدار و در راه خدمت رسانی موفق باشید.

    پاسخ:
    عادل عزیز از احساس مسولیت شما سپاسگزارم.
    بی شک همانگونه است که می فرمایئد.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876