چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر همچنان به افتخار آفرینانش می بالد:
دکتر شمسی پور چوبر: در تلاشم هیچ انسانی را غمگین نبینم
گرفتن پرینت
کد خبر: 9261  |   تاریخ انتشار:02 آگوست 2019   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

برای شناخت برخی ها نیاز نیست از دیوار ذهنشان بالا بروی و در عمق افکارشان کنکاش کنی! همین که یک کلام حرفش را از دور بشنوی یا مهمان یک لبخند صمیمی و مهربانش شوی، همه چیز عیان است و رازها بیان!!

دکتر اصغر شمسی پور از آن دست افرادی است که در دنیای خود آنقدر به انسان و انسانیت اهمیت می دهد که پول و مادیات برایش ارزشی ندارد. خود او می گوید: “من نه برای پول بلکه در تلاشم هیچ انسانی را غمگین نبینم”.

دکتر اصغر شمسی پور از آن دست افرادی است که در دنیای خود آنقدر به انسان و انسانیت اهمیت می دهد که پول و مادیات برایش ارزشی ندارد. خود او می گوید: “من نه برای پول بلکه در تلاشم هیچ انسانی را غمگین نبینم”.

شاید به همین خاطر است که مطب او همواره پر است و همه دوستدارانش شخصیت او را حتی از تخصصش هم برتر می دانند. تخصصی که او را عضو برترین روانشناسان سازمان نظام روانشناسی ایران و جهان قرار داده است.

دکتر شمسی پور، متولد شهر پر افتخار چوبر است که تحصیلات خود را از کارشناسی تا دکترا زیر نظر برترین اساتید روانشناسی دنیا گذرانده و امروز افتخاری با ارزش برای جامعه روانشناسی ایران و همه آنهایی است که می خواهند دنیا را شاد و زیبا ببینند.

وی علاوه بر سابقه فعالیت در بیشتر بیمارستانهای تهران از جمله بیمارستان هاجر، سید الشهدا و شهرداری تهران، مولف کتاب و مقتالات متعددی تحت عنوان : بازی درمانی – اختلال استرس پس از سانحه کودکان، رابطه ویژگی شغلی هاکمن و اولد هام با رضا مندی زناشویی در کارگران شرکت ایرالکو (با حضور و سخنرانی و پذیرش ازکنفرانس بین المللی الگو های مدیریت در عصر پیشرفت)، رابطه بین هوش اجتماعی و ویژگی های شخصیتی با نارضایتی از تصویر بدنی (پذیرش از کنفرانس پژوهش های نوین ایران و جهان در مدیریت علوم انسانی) و معنویت درمانی در ارتقای صمیمیت زوجین (پذیرش از کنفرانس پژوهش های نوین ایران و جهان در روانشناسی و علوم تربیتی) نیز می باشد.

درهای مطب دکتر شمسی پور همچون ذهن زیبا و پرطراوتش همواره به روی افرادی که نیاز به مشاوره یا درمان دارند همیشه باز است و به تاکید خودش نه برای پول بلکه بخاطر لذت بردن انسانها از زندگی، خودش را وقف مردم و انسانیت کرده است.

هرچند راضی نبود اما قول یک مصاحبه را از ایشان گرفتیم که در اینده نزدیک در سایت چوبر نیوز منتشر خواهد شد.


مشاوره کودک، زوج درمانی، مشاوره فردی و مشاوره نوجوان از تخصص های اصلی دکتر شمسی پور است که راههای تماس با وی را در شبکه های اجتماعی براحتی می توان پیدا کرد. اما برای سهولت افرادی که نیاز باشد در اینجا هم درج می کنیم:
تهران . میدان هروی . خیابان وفامنش . خیابان آزادی . پلاک ۴۶ . طبقه ۵ . واحد ۱۰ تلفن : ۲۶۷۵۴۶۶۷


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876