چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
مناقشه همچنان ادامه دارد:
پرواز بر فراز چوبر، آری یا نه ؟!
گرفتن پرینت
کد خبر: 9235  |   تاریخ انتشار:19 جولای 2019   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

مناقشه بر سر پرواز است. مدیران اجرایی چوبر همه مجوزها را گرفته و آماده پروازند، اما مرزبانی آن را امنیتی می داند و گهگاهی هم بالهای پروازشان را می چیند. اما مسئولان و مدیران چوبر این اقدامات را کارشکنی محلی می دانند و دادشان را به مقامات کشوری رسانده اند.

با این حال هرچند این مشکل به نحوی رفع و پرواز در طرح ساحلی مجدد از سر گرفته شده است اما ادامه کار و خدمات دهی هوایی به گردشگران، همچنان با مخالفت مرزبانی منطقه مواجه است.

شهروز یاقوتی عضو شورای اسلامی شهر چوبر، دربیانیه ایی که چندی پیش در رسانه های محلی منتشر کرد اعلام کرده بود: ” تعدادی از افراد که بعضی از آنها از افراد محلی و تعدادی هم از مسئولین، که چشم دیدن ترقی و پیشرفت شهر چوبر را ندارند، اقدام به شیطنت هایی می کنند که در امور شهری و گردشگری اخلال ایجاد شود، بنده بعنوان یکی از ساکنین این شهر و عضو شورای اسلامی شهر چوبر از این افراد میخواهم دست از شیطنت بردارند و از مسئولین شهرستان و بخش هم انتظار مجدانه دارم اینگونه مشکلات را حل فرمایند در صورت ادامه این چنین کارهایی، بنده به عنوان نماینده مردم، افراد مخل را به مردم و مسئولین رده های بالا معرفی خواهم کرد.”

در این زمینه حامد قلی پور شهردار جوان چوبر که از وی بعنوان جوانترین شهردار موفق کشور یاد می شود در گفتگو با خبرنگار چوبر نیوز گفت: ” ما تمام مجوزهای لازم را برای پرواز پاراموتور از سازمان هواپیمایی کشور، شورای تامین و دیگر نهادهای قانونی مرتبط با طرح را گرفته ایم، با این حال عجیب است که برخی ها با وجود تمام مجوزهای قانونی، از اجرایی طرحی که در سال رونق اقتصادی می تواند زمینه پیشرفت اقتصادی و رونق کسب و کار و گردشگری در این منطقه را توسعه دهد، مخالفت می کنند.”

قلی پور افزود: “مجوزهای امنیتی و فنی لازم از سوی مراجع قانونی صادر گردیده اما متاسفانه با عدم همکاری برخی عوامل نیروی محترم مرزبانی لمیر، مواجه شدیم که مانع پرواز پاراموتور، جت اسکی و قایق پدالی در داخل طرح سالمسازی شده، که ما همچنان از مقامات کشوری پیگیر حل کامل موضوع هستیم.

حال باید منتظر ماند و دید آیا گردشگران در آسمان چوبر همچنان بال به پرواز می گشایند یا به آشیانه برگشته و قید پرواز را می زنند!!


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876