چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

پرواز بر فراز شهر ساحلی چوبر دوباره از سر گرفته شد
گرفتن پرینت
کد خبر: 9234  |   تاریخ انتشار:19 جولای 2019   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

به گزارش چوبر نیوز، منطقه گردشگری چوبر که در چند سال اخیر رشد و توسعه فزاینده ایی در بین مناطق هدف گردشگری کشور پیدا کرده و گردشگران زیادی از مناطق مختلف کشور و جهان را به غرب گیلان کشیده است، حاصل تلاش شبانه روزی شهردار جوان و مردم خونگرمی است که می خواهند این شهر را به منطقه نمونه گردشگری در جهان تبدیل کنند.

شهر ساحلی چوبر به لحاظ موقعیت جغرافیایی مابین کوه و دریا قرار دارد که علاوه بر دارا بودن ساحلی آرام و امن، از مناطق جنگلی زیبایی برخوردار است که با توسعه جاده توریستی ال کیوی، دسترسی گردشگران را از گیلان در کمترین زمان و از مسیر زیبای گردشگری در میان جنگلهای انبوه ارتفاعات چوبر، به اردبیل می رساند.

این شهر در سواحل زیبای خود با پلاژها، آلاچیق ها و امکانات بروز گردشگری از مسافران و گردشگران خود پذیرایی می کند که استفاده از جت اسکی، پاراگلایدر و پاراموتور بخشی از تفریحات مفرح گردشگران در سواحل این شهر توریستی است.

اخیرا بدلایلی پرواز پاراموتور بر فراز شهر چوبر متوقف شده بود که به همت مسئولان و شهردار پرتلاش و با حمایت شورای شهر چوبر، پرواز بر فراز این شهر توریستی – ساحلی مجدد از سر گرفته شد.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876