چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

از معلمان نمونه آستارا تجلیل شد
گرفتن پرینت
کد خبر: 8990  |   تاریخ انتشار:05 مه 2019   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

بمناسبت روز معلم ۱۵۰ معلم نمونه مدارس دولتی و غیر دولتی آستارا طی آئینی تجلیل شدند.

به گزارش چوبر نیوز، همزمان با گرامیداشت مقام معلم، از معلمان نمونه دولتی، غیر دولتی و معلمان بازنشسته استارا تقدیر شد.

در این مراسم که مسئولان و مدیران اجرایی شهرستان همراه با پیشکسوتان علمی فرهنگی، انجمن های صنفی معلمان شاغل در مدارس غیر دولتی و دانش اموزان حضور داشتند از آقایان ساسان علی نیا، رامین بشرویه و خانم ها منیژه زاهدکار، نسیم آیینه دار و میترا واحد زادگان و جمعی دیگر از بازنشستگان مدارس استارا تقدیر شد.


حسن رستم زاد فرماندار آستارا آموزش را بزرگ‌ترین مسئولیت بشر ذکر کرد و گفت: تلاش فعالان عرصه تعلیم و تربیت قابل مقایسه با هیچ مسئولیتی نیست و معلمان شخصیت اجتماعی افراد جامعه را شکل می دهند و نقش غیر قابل انکاری در تربیت نیروی انسانی دارند.

وی افزود: آستارا از هویت و شاخصه مهم فرهنگی برخوردار است و این را مدیون تلاش های معلمان دلسوز و متعهد این شهرستان هستیم.


وی اضافه کرد: نظام آموزشی ما از کاستی هایی رنج می‌برد و امیدواریم با توجه مسئولان، شاهد تقویت سیستم آموزشی کشور باشیم و دولت از هیچ تلاشی برای رفع مشکلات معیشتی معلمان دریغ نخواهد کرد.
وی با بیان‌اینکه معلمان باید سطح علم و دانش خود را افزایش و ارتقاء دهند، تصریح‌ کرد: برای تحول بنیادین در آموزش و پرورش به مقاطع پیش‌دبستانی و ابتدایی توجه و اهمیت ویژه داده شود.
رستم زاد گفت: معلمان در جامعه از رسالت و جایگاه ارزشمندی برخوردار هستند و ما مسئولان و مدیران، در سایه زحمت های معلمان به مناصب و مسئولیت ها دست یافته ایم. 
سجاد موسوی مدیر آموزش و پرورش آستارا نیز گفت: در دو سال گذشته با تلاش مسئولان شهرستان، مشکلات تامین معلم مقطع پیش دبستانی برطرف شد و امیدواریم در سال جاری، کمبود معلمان در برخی پایه های تحصیلی برطرف شود.

اجرای سرود، موسیقی، شعرخوانی و تجلیل از خیران و مفاخر فرهنگی آستارا از بخش های دیگر این مراسم بود.
شهرستان بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان قرار دارد و حدود یک هزار معلم در ۱۵۰ مدرسه دولتی و غیردولتی آن به ۱۷ هزار دانش آموز تدریس می کنند. 


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876