چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

با متصرفان اراضی و تغییر کاربری زمین‌های کشاورزی با قاطعیت برخورد می‌شود
گرفتن پرینت
کد خبر: 8968  |   تاریخ انتشار:04 مه 2019   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

ویلای غیرمجاز در روستای حسین آباد پیر بازار رشت امروز با حضور مسئولان تخریب شد.

به گزارش چوبر نیوز به نقل از مهر، قاضی شعبه ۴ اجرای احکام دادسرای عمومی و انقلاب رشت در این باره گفت: ویلای غیرمجاز در روستای حسین آباد پیر بازار رشت امروز با حضور مسئولان تخریب شد.

اردشیر خادم افزود: پرونده این واحد مسکونی پس از تحقیقات مقدماتی، صدور کیفر خواست رأی بدوی و رأی تجدید نظر در سال ۹۶ به نتیجه رسید و با حکم قاضی امروز تخریب شد.

خادم با بیان اینکه با متصرفان اراضی و تغییر کاربری زمین‌های کشاورزی با قاطعیت برخورد می‌شود، گفت: ستادهای مرتبط قبل از اجرای طرح‌های غیر مجاز، موضوع را به مقامات قضائی اعلام کنند تا از ساخت سازهای غیر مجاز جلوگیری شود.

مسعود اسدی پرور رئیس اداره جهاد کشاورزی رشت نیز با اشاره به اینکه صیانت از اراضی کشاورزی از اولویت‌های این سازمان است، اظهار کرد: به مالک این ویلای غیر مجاز از ابتدای ساخت و در مراحل ساخت به مساحت هزار و ۳۰ متر که در زمینی به مساحت ۵ هزار مترمربع در زمین زراعی و صیفی کاری ساخته شده بود، چندین بار تذکر کتبی داده شد که به علت تمکین نکردن از قانون، این واحد از طریق مراجع قضائی پیگیری و تخریب شد.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876