چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

۳۲۰۰ میلیارد تومان پروژه با حضور رئیس‌جمهور در گیلان افتتاح می‌شود
گرفتن پرینت
کد خبر: 8755  |   تاریخ انتشار:06 مارس 2019   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

به گزارش چوبر نیوز به نقل از تسنیم، مصطفی سالاری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مجموع مبلغ پروژه‌های افتتاحی گیلان در دور دوم سفر رئیس‌جمهور به استان چیزی معادل ۳ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان برآورد می‌شود که در مناطق مختلف و در شهرستان‌های آن به بهره‌برداری می‌رسند.

استاندار گیلان از نگاه بسیار مثبت رئیس‌جمهور به این استان سخن گفت و عنوان کرد: با توجه به این فضای بسیار مثبت طرح‌ها و پروژه‌های عظیم جدیدی در سفر رئیس‌جمهور به گیلان برای استان برنامه‌ریزی می‌شود که قطعاً با بهره‌برداری از آن‌ها در سال‌های آتی شرایط گیلان متحول می‌شود.

نماینده عالی دولت در استان گیلان با تأکید بر اینکه برآیند سفر رئیس‌جمهور در سنوات آینده افتتاح پروژه‌های بزرگ، توسعه زیرساخت‌های استان‌ و ارائه خدمات بیشتر به روستاها را در بر خواهد داشت تصریح کرد: تشریح کامل این طرح‌ها و پروژه‌های جدید در روزهای آینده توسط رئیس‌جمهور به اطلاع مردم می‌رسد.

بیشتر بخوانید

سالاری از برگزاری جلسات مختلف مشورتی با نخبگان،‌ نمایندگان مردم در مجلس و مدیران دستگاه‌های اجرایی سخن گفت و بیان داشت: استانداری گیلان برای شناسایی و بررسی مهم‌ترین خواسته‌ها و مطالبات استان و احصاء آن‌ها جهت گزارش به دفتر ریاست جمهوری از هفته‌های گذشته کار خود را آغاز کرده است.

وی با تأکید بر اینکه برنامه‌ها و طرح‌های تدوین شده در استان گیلان توسط نهاد ریاست جمهوری بررسی و به تأیید نهایی رئیس‌جمهور رسیده است اظهار داشت: سعی کردیم در این برنامه جامع تمام نیازها،‌ اولویت‌ها و مطالبات مردم استان گیلان را برای ارائه به رئیس‌جمهور تجمیع کنیم.

استاندار گیلان با ابراز امیدواری از استقبال باشکوه مردم استان از رئیس‌جمهور تصریح کرد: تمام مقدمات دیدار عمومی رئیس‌جمهور با مردم فراهم شده است و طبق برنامه تدوین شده رئیس‌جمهور ساعت ۹ صبح چهارشنبه در ورزشگاه لاهیجان برای مردم استان گیلان سخنرانی می‌کنند.

نماینده عالی دولت در استان گیلان میزان اعتباراتی که در دور نخست سفر رئیس‌جمهور برای این استان در نظر گرفته شد را برشمرد و افزود: در دور نخست سفر بالغ بر ۸۰۰ میلیارد تومان برای گیلان در نظر گرفته شده بود که تا امروز نزدیک به سه برابر این مبلغ یعنی ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان پرداخت شده است.

سالاری دستاوردهای سفر دوم رئیس‌جمهور برای استان گیلان را بسیار قابل توجه ارزیابی کرد و ابراز داشت: برای انتقال تقاضاهای مردم به رئیس‌جمهور و هیئت دولت نیز علاوه بر ایجاد سامانه ۱۱۱ مراکزی در محل دیدار عمومی رئیس‌جمهور استقرار پیدا می‌کنند تا تقاضاها و مکاتبات از این طریق انتقال پیدا کنند.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876