چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

نقش موثر جهاد دانشگاهی گیلان در آموزش به شاغلین بخش گردشگری
گرفتن پرینت
کد خبر: 8718  |   تاریخ انتشار:02 مارس 2019   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت: فضای بسیار مناسبی که جهاد دانشگاهی گیلان به خصوص در بخش آموزش دارد، می‌تواند فرصت توسعه بخش گردشگری را برای استان فراهم کند.

به گزارش چوبر نیوز به نقل از ایسنا، حمیدرضا آذرپور گفت: این آزمون در بخش مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی، راهنمایان طبیعت‌گردی و راهنمایان ایران‌گردی و جهانگردی برگزار شد و هدف آن ارتقاء سطح دانش علاقمندان و شاغلین در تاسیسات بخش گردشگری استان است.

وی با بیان اینکه پیشرفت و توسعه گردشگری گیلان بدون آموزش شکل نمی‌گیرد، افزود: فضای بسیار مناسبی که جهاد دانشگاهی گیلان به خصوص در بخش آموزش دارد، می‌تواند فرصت این توسعه بخش گردشگری را برای استان فراهم کند.

آذرپور ادامه داد: امروز ۱۴۵نفر در گیلان همزمان با سراسر کشور در  این آزمون شرکت کردند و برگزاری این آزمون در سازمان جهاد دانشگاهی مورد رضایت شرکت‌کنندگان بود زیرا در فضای علمی و دانشگاهی مناسبی برگزار شد.

وی تصریح کرد: گیلان استانی گردشگرپذیر است و موتور اقتصادی این استان در لایه‌های مختلف حوزه گردشگری می‌تواند سرعت بیشتری داشته باشد.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان خاطرنشان کرد: توسعه گردشگری از دید دولتمردان ما پنهان نیست و نگاه خوبی در بحث بوم گردی در گیلان ایجاد شده است که حمایت و توسعه آن می‌تواند منافع بسیاری برای اقشار مختلف مردم گیلان از جمله بازاریان و اصناف را در پی داشته باشد.

وی با بیان اینکه راهنمایان گردشگری از فیلترهای مختلفی عبور می‌کنند و از مبلغین فرهنگ صحیح سفر در جامعه محسوب می‌شوند، تصریح کرد: توانمندسازی راهنمایان گردشگری در اقصی انقاط استان در حال انجام است و این همه تلاش‌، کمک خواهد کرد تا گردشگری بیش از پیش منجر به رونق اقتصاد استان شود.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876