چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

ضرب و شتم خبرنگاران توسط لیدرهای باشگاه سپیدرود رشت
گرفتن پرینت
کد خبر: 8717  |   تاریخ انتشار:02 مارس 2019   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

خبرنگاران حاضر در کنفرانس خبری بعد از بازی سپیدرود و استقلال خوزستان مورد ضرب و شتم برخی لیدرهای باشگاه سپیدرود رشت قرار گرفتند.

به گزارش چوبر نیوز به نقل از تسنیم، روز جمعه ۱۰ اسفند بعد از بازی دو تیم سپیدرود رشت و استقلال خوزستان در ورزشگاه سردارجنگل رشت تعدادی از لیدرهای باشگاه سپیدرود خبرنگاران را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

پس از اتمام بازی سپیدرود رشت – استقلال خوزستان تعدادی از لیدرهای باشگاه سپیدرود با حمله به جایگاه خبرنگاران با آنها درگیری فیزیکی پیدا کردند.

همچنین در حالی که خبرنگاران در حال ترک کنفرانس خبری پس از بازی سپیدرود رشت و استقلال خوزستان بودند، لیدرهای باشگاه سپیدرود خبرنگار تسنیم را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

از هفته بیستم مسابقات لیگ برتر قوتبال باشگاه‌های کشور، دو تیم سپیدرود رشت و استقلال خوزستان به دیدار یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری ۲ بر یک تیم استقلال خوزستان به پایان رسید.

تسنیم به خاطر هتک حرمت از خبرنگار ورزشی خود منتظر پاسخگویی مسئولان برگزاری بازی، هیئت فوتبال استان و اداره کل ورزش و جوانان گیلان بوده ضمن اینکه موضوع را از طریق قضایی نیز پیگیری خواهد کرد.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876