چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

هوای برفی یافتن پیرمرد گمشده در ارتفاعات تالش را دشوار کرد
گرفتن پرینت
کد خبر: 8704  |   تاریخ انتشار:19 فوریه 2019   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

رئیس جمعیت هلال احمر تالش گفت: آب و هوای نامساعد، جستجوی امدادگران برای یافتن پیرمرد گمشده در ییلاق آو اولر این شهرستان را دشوار کرده و بهبود نسبی شرایط آب و هوا عملیات نجات را تسریع خواهد داد.

به گزارش چوبر نیوز به نقل از ایرنا، علی احمدی افزود: امدادگران هلال احمر در پی دریافت خبر گم شدن یک پیرمرد ۷۵ ساله در کوهستان ییلاق آق اولر، در منطقه حضور یافته اند و تاکنون تلاش ها برای یافتن او بی نتیجه مانده است.
وی اظهار کرد: متاسفانه نشانه ای مبنی بر حرکت پیرمرد گمشده در مسیری خاص وجود ندارد و اراضی بسیاری در ییلاق باید جستجو شود.
انتشار خبر بازنگشتن یک پیرمرد به خانه اش در ییلاق آق اولر تالش در شبکه های اجتماعی و نگرانی خانواده اش از سرنوشت او ، امدادگران را به تلاش برای یافتن او واداشته است.
آق اولر نام روستایی تاریخی، خوش منظره و برفگیر در ارتفاعات بخش مرکزی تالش است که ساکنان آن در گذشته، دیوار خانه های خود را با آهک سفید می کرده اند و اکنون راه های دسترسی به آن پوشیده از برف است.
ایستگاه هواشناسی تالش در زمان ارسال این خبر، وضع هوای این شهرستان را بارانی و دمای آن را هفت درجه سانتیگراد اعلام کرد.
شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت در بخش های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان قرار دارد.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876