چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

خبرهایی که حال آدمو خوب میکنه
گرفتن پرینت
کد خبر: 8686  |   تاریخ انتشار:23 ژانویه 2019   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

هر چند در پس هر موفقیتی تلاشی بیشمار نهفته است و پشتکاری آهنین، اما ما مردم همیشه نتیجه کار را می بینیم و خلاصه خبر را. خبری که شاید کوتاه باشد اما برای کسانی که به پیشرفت شهر و دیارشان امید دارند خبری بسیار مهم و مسرت بخش است.

مهم نیست خبر جدید باشد یا قدیم، مهم غرور و افتخاری است که آدم از شنیدن خبر خوب موفقیت همشهریان و هموطنان خود حس می کند. در میان خبرهای ریز و درشت نچندان خوب این روزها از تلاطم بازار و حوادث و مرگ و میر در جاده و خیابانها، گهگداری خبری خوب حالمان را اندکی خوب می کند، خبری خوب مثل موفقیت دونفر از همشهریانمان یکی در سطح کشوری و دیگری در سطح منطقه ای.

خبر اول مربوط به یکی از نام آوران افتخار شهر چوبر حجت الاسلام دکتر مجتبی نورزاد است که با حکم دکتر ولایتی، بعنوان عضو هیت امنای دانشگاههای آزاد استان گیلان معارفه شد. و خبر دوم موفقیت یکی دیگر از چهره های خبری منطقه تالش در انتخابات کانون خبرنگاران تالش بود که در این انتخابات مهندس حامد یاقوتی موفق شد بعنوان یکی از اعضای کانون خبرنگاران شهرستان تالش برگزیده شود.

ضمن تبریک به هر دو عزیز زحمت کش و پر تلاش که نام و آوازه چوبر و مردمان خوب چوبر را همواره با تلاشها و افتخارات خود، در اوج قله موفقیت صدا می کنند، توفیق روزافزون این عزیزان را از خدای بزرگ خواهانیم. باشد که همه همشهریان فهیم و خونگرم شهرمان در سربلندی نام چوبر و مردمانش افتخار آفرین باشند.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876