چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

رئیس جمهور ماه آینده برای افتتاح راه‌آهن به گیلان سفر می‌کند
گرفتن پرینت
کد خبر: 8614  |   تاریخ انتشار:12 دسامبر 2018   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

نماینده مردم لنگرود در مجلس گفت: با صحبت‌های انجام شده ماه آینده افتتاح رسمی راه‌آهن استان گیلان با حضور رئیس جمهور انجام می‌شود.

به گزارش چوبر نیوز به نقل از تسنیم، مهرداد بائوج لاهوتی عصر امروز در مراسم معارفه مدیرکل راه‌ و شهرسازی استان گیلان در سالن اجتماعات این اداره کل در رشت اظهار داشت: از عملکرد راه و شهرسازی گیلان راضی هستیم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در بخش حمل و نقل جاده‌ای کارهای خوبی انجام شده است تصریح کرد: مدیریت در کشور با توجه به مشکلات اقتصادی سخت است.

نماینده مردم لنگرود در مجلس با اشاره به اینکه با صحبت‌های انجام شده ماه آینده افتتاح رسمی راه‌آهن استان گیلان با حضور رئیس جمهور انجام می‌شود گفت: کشور نیازمند ۲۵ هزار کیلومتر راه‌آهن است.

بائوج لاهوتی با اعلام اینکه ۹۰ درصد حمل و نقل در کشور توسط حمل و نقل جاده‌ای انجام می‌شود ابراز داشت: سال ۸۴ میزان کشته‌های حوادث جاده‌ای ۲۷ هزار نفر بود.

نماینده مردم لنگرود در مجلس با تاکید بر اینکه در حال حاضر سالانه ۲۰ هزار نفر در حوادث جاده‌ای کشته می‌شوند خاطرنشان کرد: تعداد سالانه کشته‌های جاده‌ای بیشتر از شهیدان دفاع مقدس در هر سال است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سالانه ۳۰ میلیون گردشگر وارد استان گیلان می‌شوند گفت: ۱۰ میلیارد دلار باید در حمل و نقل کشور سرمایه‌گذاری شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به اینکه اداره راه و شهرسازی ۳ وظیفه هدایت، حمایت و نظارت را بر عهده دارد افزود: در بخش مسکن نگرانی‌هایی وجود دارد که باید برای دهک پایین جامعه چاره‌اندیشی کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان نیز در این مراسم با بیان اینکه مدیران اداره راه و شهرسازی مدیران سخت‌کوشی هستند اظهار داشت: در وزارت راه و شهرسازی، تکریم ارباب رجوع وجود دارد.

علی اوسط اکبری‌مقدم  با اشاره به اینکه راه‌آهن استان گیلان حاصل پیگیری مدیران راه و شهرسازی گیلان بود عنوان کرد: باید از تجربیات مدیران باسابقه در حوزه‌های مختلف استفاده شود.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876