چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

مجتمع آبدرمانی آستارا به بهره برداری رسید
گرفتن پرینت
کد خبر: 8596  |   تاریخ انتشار:27 نوامبر 2018   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

مجتمع آبدرمانی آستارا با هدف توسعه فضاهای گردشگری و تفریحی و جذب گردشگر با حضور مسئولان استانی و محلی به بهره برداری رسید.

به گزارش چوبر نیوز به نقل از ایرنا رئیس اداره ورزش و جوانان آستارا شامگاه یکشنبه در آئین افتتاح این مجتمع گفت: این مجموعه به عنوان مدرن ترین مجتمع آب درمانی گیلان به مساحت ۱۷۰ متر مربع با اشتغالزایی ۱۴ نفر، با ۱۹ میلیارد ریال سرمایه گذاری بخش خصوصی ساخته شده و شامل استخر، جکوزی، وان انفرادی، سونای خشک و بخار و تجهیزات ورزشی است.
وحید خاصی پور افزود: برای تکمیل استخر شنای بانوان آستارا که ۱۰ سال از زمان ساخت آن می گذرد، با پیگیری فرماندار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، ۱۳ میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته و تا پایان سال جاری تکمیل خواهد شد.
وی ادامه داد: با حمایت دولت، تعداد باشگاه های ورزشی آستارا از ۴۴ باشگاه در سال ۹۵ به ۷۰ باشگاه در سال جاری افزایش یافته و باعث توسعه سرانه فضای ورزشی شده است.


فرماندار آستارا هم در این آئین گفت: این شهرستان مرزی نیازمند طرح های گردشگری است و رفع موانع سرمایه گذاری با هدف رونق اشتغال از برنامه های دولت در آن است.
یونس رنجکش افزود: مشکلات ۱۳ پرونده سرمایه گذاری در حوزه تولیدی و خدماتی بررسی شده و جاذبه های طبیعی آستارا باید برای جذب گردشگر و توسعه کارآفرینی شناسایی و معرفی شود.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876