چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

واریز ۲۰۰ هزار تومان اعتبار بسته حمایتی برای افراد تحت پوشش کمیته امداد
گرفتن پرینت
کد خبر: 8531  |   تاریخ انتشار:11 نوامبر 2018   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

یک مقام ارشد دولت با اشاره به سبد کالاهای خانوارهای نیازمند، گفت:‌ دیروز ۲۰۰ هزار تومان برای افراد تحت پوشش کمیته امداد واریز شده و به تدریج دیگر گروه ها نیز دریافت بسته حمایتی را دریافت می کنند.

به گزارش چوبر نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، یک مقام ارشد دولت با اشاره به سبد کالای خانوارهای نیازمند اظهار داشت: برای افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی از جمله کمیته امداد، بهزیستی، خانواده شهدا و ایثارگران سبدکالا پیش‌بینی شده که به تدریج در حال پرداخت است.

۲۰۰ هزار تومان اعتبار بسته حمایتی افراد تحت پوشش کمیته امداد واریز شدوی افزود: در هر مرحله، ۲۰۰ هزار تومان به حساب افراد واریز می‌شود که قابل نقد شدن نیست و فقط می‌توانند با این اعتبار کالای اساسی مورد نیاز خانوار را براساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته، تامین کنند.
این مقام ارشد دولت افزود: در مرحله اول روز گذشته برای افراد تحت پوشش کمیته امداد ۲۰۰ هزار تومان به حسابشان واریز شده است و هر دو روز یکبار گروه‌های مختلف رقم حمایتی را دریافت می‌کنند.
وی با بیان اینکه هنوز بسته حمایتی کارمندان قطعی نشده است، تصریح کرد: در روزهای آینده نیز این مساله نهایی خواهد شد و به تدریج برای کارمندان و بازنشستگان سبد حمایتی در نظر گرفته می شود.
همچنین شناسایی کارگرانی که زیر سه میلیون تومان حقوق دریافت می کنند از اهمیت بالایی برخوردار است که با حساسیت پیگیری می شود.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)




© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876