چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

آنها خود طبیعت هستند که در دل کوه زندگی می کنند
گرفتن پرینت
کد خبر: 8450  |   تاریخ انتشار:13 اکتبر 2018   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

به گزارش چوبر نیوز، در ظاهر همه ی ما آدم ها قصد این رو داریم که به همدیگر نزدیک شویم. یکی از دلایلی که میشود به آن استناد کرد پیشرفتی است که هر روز در وسایل ارتباط جمعی می بینیم. اما آیا واقعا این پیشرفت ها ما رو به همدیگه نزدیک کرده است یا نه؟! آیا باعث شده بیشتر خودمون باشیم و همدیگه رو خوب بشناسیم؟

 حس می کنیم زندگی هر روز ماشینی تر و مصنوعی تر از قبل میشه، اما انسانهایی هم هستند که هنوز این شرایط رو نمی پذیرند و به شدت در تلاش برای دور شدن از این شرایط هستند.

Danila Tkachenko عکاس روس مجموعه ای به نام Escape (گریختن) را در سفری سرتا سر روسیه و اوکراین جمع آوری کرده که سوژه ی اصلی این عکس ها مردمی بودند که خودشون زندگی تبعید گونه و منزوی ای را به دور از هر زندگی شهری یا روستایی انتخاب کرده اند.

این مجموعه عکس پرسش هایی رو توی ذهن ایجاد می کند، از جمله اینکه هویت در واقعیت چه معنی ای میتواند داشته باشد وقتی که ما مجبوریم طوری زندگی کنیم که جامعه به ما تحمیل می کند… مدرسه،کار،خانواده و … چه نقشی در این سیکل رشد و نمو و سبک زندگی ما دارند؟


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876