چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
شهرداری چوبر:
تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه در شهرداری چوبر
گرفتن پرینت
کد خبر: 8320  |   تاریخ انتشار:13 آگوست 2018   |   نویسنده: علیرضا دبیری

به گزارش چوبرنیوز، در روز  ۱۳۹۷/۵/۲۱ شهرداری و شورای اسلامی شهر چوبر از خبرنگاران حوزه رسانه ای شهر چوبر تشکر و قدردانی نمودند،

حامد قلی پور (شهرداری چوبر) در این مراسم با اشاره به اهیمت جایگاه خبرنگاران و نقش آنها در تنویر افکار عمومی گفت : خبرنگاران نقش غیر قابل انکاری در انعکاس مشکلات و مسائل مردم به مسئولان دارند و در این راه سختی های فراوانی را نیز متحمل میشوند که ممکن است ما برخی از آنها را ندانیم.
وی افزود: در این چند سال که فعالیت های شبکه های اجتماعی زیاد شده و امروزه سهم قابل قبولی در انتشار اخبار را برعهده دارد اصحاب رسانه ای شهر چوبر نیز از این امر عقب نبوده و دغدغه اصلی آنان رساندن صدای مردم به مسئولین بوده است.

در آخر نیز طبق نتیجه ای که گرفته شد طی هماهنگی هایی که قرار است صورت بگیرد در پایان هر ماه فعالان حوزه ای رسانه ای شهر چوبر گفتگویی با شهردار چوبر خواهند داشت، که در این گفتگو قرار است از عملکردها، برنامه های شهرداری، و همچنین رساندن صدای مردم و پیگیری مشکلات آنان بحث شود وجز الویت های این گفتگو باشد.


دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876