چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
کنکور 97
هیچ‌ کلاس‌ کنکوری شرکت نکردم
گرفتن پرینت
کد خبر: 8310  |   تاریخ انتشار:09 آگوست 2018   |   نویسنده: علیرضا دبیری

به گزارش وبگاه خبری چوبرنیوز، به نقل از مریان خبر

رتبه نهم گروه علوم تجربی کنکور سراسری سال ۹۷ با بیان اینکه هیچ‌ کلاس‌ کنکوری شرکت نکردم گفت: پزشکی دانشگاه تهران را به‌عنوان اولویت انتخاب خود در نظر گرفته‌ام.
آرمان زینالی رتبه نهم گروه علوم تجربی کنکور سراسری سال ۹۷ در گفت و گو با خبرنگار ما با بیان اینکه باانگیزه بالا و تلاش هدفمند در کنکور سراسری حاضر شدم اظهار کرد: پدر و مادرم نقش بی‌نظیری در این موفقیت داشته، چراکه راهنمایی‌ها و دغدغه‌های آنان انگیزه دوچندانی را برای تلاش بیشتر برایم میسر می‌کرد.

وی با بیان اینکه در هیچ‌یک از کلاس‌های کنکور شرکت نکردم و روزانه نهایت تلاش خود را برای مطالعه انجام می‌دادم افزود: در مدرسه تیزهوشان میرزا کوچک خان تالش تحصیل‌کرده و از سال دوم دبیرستان، تلاش برای موفقیت در کنکور را به‌صورت جدی پیگیری کرده‌ام.

رتبه نهم گروه علوم تجربی کنکور سراسری سال ۹۷ با اشاره به اینکه پزشکی دانشگاه تهران را به‌عنوان اولویت انتخاب خود در نظر گرفتم افزود: این رتبه در سال‌های گذشته در تالش بی‌سابقه بود و این باعث خوشحالی است که به‌عنوان دانش‌آموز این شهرستان حائز چنین رتبه‌ای شده‌ام.

زینالی با بیان اینکه تلاش و کوشش عامل موفقیت انسان برای رسیدن به اهداف موردنظر است بیان کرد: تلاش زیاد و امید به موفقیت می‌تواند انسان را به اهداف خود نزدیک کند ازاین‌رو، درراه رسیدن به هدف باید نهایت تلاش خود را به کار گرفت تا ناامیدی از او دور شود.

وی بابیان اینکه انتظار رتبه تک‌رقمی در کنکور امسال داشتم گفت: در طول روز هرچقدر که می‌توانستم درس می‌خواندم و این‌طور نبود که در مورد ساعات مطالعه برنامه‌ریزی و طبق آن مطالعه می‌کردم اما در زمان مطالعه نهایت تلاش خود را به کار می‌گرفتم تا به بهترین نحو برای کنکور آماده شوم.

به گزارش فارس، در کنکور سراسری سال ۹۷ آرمان زینالی، دانش‌آموز موفق تالش با کسب رتبه نهم کنکور سراسری و رتبه یک منطقه سه کشور در رشته علوم تجربی سال ۹۷ خوش درخشید.


دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876