چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
رئیس کل دادگستری استان گیلان:
پرونده قتل «اهورا» با فوریت در دیوان عالی کشور بررسی می‌شود
گرفتن پرینت
کد خبر: 8127  |   تاریخ انتشار:15 ژانویه 2018   |   نویسنده: علیرضا دبیری

به گزارش چوبر نیوز احمد سیاوش‌پور در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: پرونده “قتل اهورا” کودک خردسال گیلانی برای رسیدگی فوری، به دیوان عالی کشور ارجاع داده شده تا هرچه سریعتر و در اسرع وقت به وضعیت آن رسیدگی شود.

رئیس کل دادگستری استان گیلان تصریح کرد: پرونده “قتل اهورا” با یک نامه و پیک ویژه جهت تسریع در رسیدگی فوق العاده از دادگستری استان گیلان به تهران ارسال شده است.

سیاوش‌پور عنوان کرد: با توجه به حساسیت‌های بسیار بالایی که در خصوص این پرونده در جامعه و اذهان عمومی وجود داشته و دارد درخواست کرده‌ایم تا با توجه به این موارد نسبت به رسیدگی هرچه سریعتر آن اقدام شود.

رئیس کل دادگستری استان گیلان افزود: پرونده خودکشی مادری در شهر رضوانشهر که اقدام به پرت کردن خود و دو فرزند خردسالش از پنجره اتاق به پایین ساختمان کرده بود نیز در حال انجام بررسی‌های لازم است.

به گزارش تسنیم، چندی قبل در رشت کودکی ۲ ساله و ۸ ماهه ای به نام “اهورا” توسط همسر مادرش پس از مورد آزار و اذیت قرار گرفتن توسط همسر مادرش به طرز دلخراشی به قتل می‌رسد.

بروز این اتفاق ناگوار علاوه بر این که موجی از ناراحتی را در بین آحاد مردم به وجود آورد ، نگرانی‌های بسیار زیادی را در خانواده‌های ایرانی ایجاد کرد.


دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876