چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
پس از یک وقفه کوتاه؛
سایت چوبر نیوز،مجدد آغاز به کار کرد
گرفتن پرینت
کد خبر: 7930  |   تاریخ انتشار:07 اکتبر 2017   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

به گزارش چوبر نیوز، هر چند کانالهای بی شماری در زمینه اطلاع رسانی محلی در چوبر و منطقه فعالیت می کنند اما برای پیگیری مشروح کامل اخبار و گزارشهای ارایه شده در کانالها، وجود سایت جامع اطلاع رسانی دو طرفه که دسترسی مخاطبان را به آرشیو کامل اخبار و تصاویر فراهم کرده و نظرات آنان را منعکس کند، ضروری می نماید. به همین خاطر سایت اطلاع رسانی چوبر نیوز پس از یک وقفه کوتاه مدت با مطالب متنوع و با تیم خبری جدید از نیمه دوم مهرماه مجدد آغاز به کار کرد.

امید است مخاطبان گرامی با ارایه پیشنهادات و انتقادات خود همچنان پشتیبان سایت شهر ساحلی چوبر و تیم پر تلاش سایت بوده و آن را از نظرات سازنده خود محروم نکنند.

همچنین شما مخاطبان گرامی جهت عضویت در کانالهای خبری و اطلاع رسانی چوبر نیوز، چوبر، آوای چوبر، (اطلاعات و محتوای فعالیت دیگر کانالها هنوز بدستمان نرسیده) می توانید با مراجعه به کپشن های موجود با نام هر یک از همین کانالها در انتهای صفحه اصلی سایت از اخبار، مطالب و تصاویر جدید و بروز آنها استفاده کنید.

مدیران و تیم زحمتکش کانالهای خبری شهر چوبر با صرف وقت زیاد و تحمل فشارهای کاری و خبری سعی در ارایه بیطرفانه مسایل و مشکلات شهر جهت تسریع در حل آنها هستند.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876