چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
نخستین شهردار چوبر:
فقط فرزندان بومی چوبر را در شهرداری استخدام کردم
گرفتن پرینت
کد خبر: 7805  |   تاریخ انتشار:25 آوریل 2017   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

به گزارش چوبر نیوز، شهروز یاقوتی، شهردار محبوب و مسبوق چوبر که به دعوت مردم جهت عضویت در شورای شهر چوبر کاندید دوره پنجم انتخابات شده است می گوید زمانی که من شهردار چوبر بودم سعی کردم اولویت استخدام را به فرزندان بومی چوبر بدهم تا افراد غیر بومی.

وی اضافه می کند: بر این اساس نزدیک ۱۲ نفر از فرزندان بومی شهر چوبر را در شهرداری استخدام کرده و از استخدام افراد غیر بومی ممانعت کردم.
هرچند که این شهردار موفق چوبر مدت زمان اندکی در شهرداری چوبر بود اما به همراه سایر افراد زحمتکش آن دوره، نقش مهم و ارزنده ایی در تاسیس شهرداری چوبر داشت و اکثر مردم از وی به نیکی یاد می کنند چرا که معتقدند وی با عملکرد های قانونی که در سمت شهرداری داشتند، بیشترین رضایت مندی را در بین مردم و کارکنان شهرداری تا به امروز داشته ست.

یاقوتی در بخشی از عملکرد خود در زمان سمت شهرداری چوبر را که ر اختیار رسانه ها قرار داده است، تسطیح و زیرسازی و جدول کشی و ایجاد فضای سبز در اطراف خیابان امام با کمترین هزینه، تلاش زیاد برای صدور پروانه ساختمان و جلوگیری از رفتن احداثات مردم به ماده ۱۰۰، احداث خیابان ساحل جهت ایجاد فضای سبز در کنار دریا ، تهیه طرح هادی شهرچوبر و طرح تفریحی و گردشگری برای پارک جنگلی شهر چوبر، خرید ماشین آلات و تهیه تمام ملزومات فعلی شهرداری، همکاری تنگاتنگ با نماینده و اداره راه تالش جهت آسفالت دروارمحله و حاج یدالله محله، تسهیل امورات مربوط به گازرسانی و واگذاری تلفن ثابت که از ۱۰۰۰مشترک به ۳۰۰۰هزار مشترک که موجب کاهش قیمت خط امتیاز از۳۵۰هزار تومان به ۵۰هزار تومان شد، تلاش برای استقرار مرکز بهداشتی درمانی درچوبر با حضور دو پزشک ثابت در آن مرکز، راه اندازی دکل تلویزیون جهت استفاده عموم مردم، کمک به اداره راه تالش در کمیته برنامه ریزی جهت دریافت بودجه هفتاد میلیونی برای روستای ال کیوی، بررسی راه های داخل شهر در هفته یک بار توسط اینجانب و و رفع نواقصات مشاهده شده به صورت مستمر و … عنوان کرده است.

البته ناگفته نماند که شهروز یاقوتی در زمان تصدی شهرداری چوبر و حتی مدتها بعد از آن شخصیتی بی حاشیه بوده که نه بر له و عیله کسی مصاحبه یا گفتگوی نکرده است و شاید همین بی حاشیه بودن وی و تلاش در جهت رفع مشکلات مردم از راههای قانونی و ممکن سبب محبوبیت وی نزد مردم شده است. شنیده ها حکایت از ان دارد که وی قصد دارد با پیگیری توسعه جاده توریستی ال کیوی، چوبر را به یک از مناطق گردشگری توریستی ساحلی و جنگلی ایران تبدیل کند.

 

 

 


برچسب‌ها:
 1. سهیل گفت:

  اقای یاقوتی که از جوانان بومی رو استخدام کرد پس چرا نامه یاسر شهیدی که قبول شده بود پروندشو قایم کرد بدترین خیانتو در حقش کرد…اقایه یاقوتی که دم از انسانیت میحرفه.

 2. باش چوبار گفت:

  اولمه قارداش
  ال کیوی یولیدان دسون آخر دنیاچان سنن واروخ.
  گینه هله سن چوباری آباد الر سن شاهروز قارداش.
  سنه قوربان جیگریم.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876